Викладачі коледжу 3 лютого 2026 року долучилися до важливої благодійної акції з донорства крові у КНТ "Надвірнянський центр первинної медичної допомоги".
Цього разу вдалося здати майже 4 літри крові, яка допоможе врятувати життя тим, хто цього найбільше потребує.
Ми переконані: справжній приклад для студентів - це не лише знання, а й громадянська відповідальність, людяність і готовність підтримати інших у складний час.
Колектив ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" кожного разу підтримує цю акцію в місті та й надалі залишатиметься активним учасником донорського руху, бо навіть один крок може врятувати не одне життя, а разом ми здатні зробити значно більше для нашої Перемоги.




