21 листопада у ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" відзначили знакову для українців дату - початок Євромайдану, який пізніше став Революцією Гідності. Розпочали захід із загальнонаціональної хвилини мовчання. Зіновій Андрійович, запрошений гість, міський голова Надвірної, учасник українських революцій, нагадав, як студенти нашого закладу першими виходили на майдани і у 2004 році під час Помаранчевої революції, так у холодному 2013, щоб підтримати своїх ровесників в Києві, Львові, Харкові, Донецьку і утворили свій Майдан, який підтримали жителі нашого міста і району. Пізніше наші студенти були частиною Майдану Івано-Франківська та Києва, а на початку 2014 багато випускників коледжу стали на захист територіальної цілісності України. З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року кількість випускників-захисників збільшилась і, на жаль, маємо героїв, які поклали своє життя за незалежність.
Учасники художньої самодіяльності виконанням пісні нагадали всім, кому ми завдячуємо зараз, щоб мати можливість навчатися і працювати, викликати сльози та думки про важку боротьбу українців за свою свободу у всіх присутніх.







