В період з 11 по 21 листопада 2024 року згідно плану проведений Тиждень циклової комісії обліково-фінансових та економічних дисциплін.
11 листопада Інна Юрчило, викладачка менеджменту та маркетингу, провела Олімпіаду з менеджменту для студентів ІІІ курсів. Фаховою комісією були визначені переможці: 1 місце - Яна Грабовецька, група І-31, 2 місце - Марія- Богдана Козак, група ІС-31, 3 місце - Марія Котюк, група І-3.
13 листопада 2024 року за планом Тижня циклової комісії обліково-фінансових та економічних дисциплін викладачами Інною Юрчило та Віктором Борком проведена відкрита пара рольова гра на тему: «Формування української моделі менеджменту» для студентів групи ІС-31.
Чотири команди досліджували моделі управління: американську, японську, європейську та сформували українську модель менеджменту.
Дослідження склалались з таких завдань: сформувати кредо, емблему свого дослідження; представити цікаві факти про країну походження управлінської моделі: охарактеризувати модель менеджменту; навести приклад успішної діяльності провідних топ-менеджерів країн.
Проведено опитування аудиторії щодо вибору оптимальної моделі менеджменту для української системи управління.
Під час проведення рольової гри досягнута прфесійна мета: формування у майбутніх фахівців сучасне управлінське мислення та систему спеціальних знань у галузі менеджменту.













