З метою розширення перспектив подальшого навчання та налагодження співпраці із закладами вищої освіти, представники ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» відгукнулися на запрошення Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та долучилися до науково-технічного заходу «Технопікнік».
За організації та супроводу Івана Ферштея – заступника директора з навчально-виробничої роботи, Іванни Андрійович – завідувачки навчально-методичної лабораторії, Ірини Савчук – викладачки циклової комісії обліково-фінансових та економічних дисциплін, Мар’яни Булелик – фахівця з профорієнтації, 22 квітня 2026 року студенти останнього року навчання спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» взяли участь у заході професійної орієнтації.
Студенти коледжу мали змогу ознайомитися з можливостями продовження навчання за обраним фахом, сучасними освітніми програмами та умовами вступу, що є важливим етапом професійного становлення випускників. Учасники також відвідали інтерактивні локації, ознайомилися з сучасними технологіями та поспілкувалися з представниками університету.
Участь у «Технопікніку» стала чудовою нагодою для обміну досвідом, налагодження нових освітніх і професійних контактів, а також популяризації технічної освіти серед молоді. Подібні заходи сприяють формуванню мотивації до навчання, розвитку інженерного мислення та усвідомленому вибору майбутньої професії.


















