Центр дозвілля студентської молоді

Інформація про діяльність та досягненння Центру дозвілля студентської молоді

Центр дозвілля студентської молоді Надвірнянського коледжу НТУ, який очолює Іванна Миколаївна Микитин, є світлим і величним Храмом мистецтва, де проходить багато урочистостей, концертних програм, творчих зустрічей, презентацій книг літераторів Надвірнянщини, організовуються персональні виставки відомих митців, відзначаються державні і професійні свята з участю працівників клубу студентів та викладачів коледжу.

Творчий кошик напрацювань Центр дозвілля студентської молоді містить яскраву низку заходів, які стали традиційними в нашому навчальному закладі. Щорічно у вересні першокурсників посвячують у студенти, відтак організовують їм вечори знайомств; багатогранні студентські здібності розкривають огляди-конкурси «Таланти твої, коледж»; святкові вітання звучать з нагоди Дня працівника освіти; незабутні враження залишаються від святкування Дня студента; неможливо стримати бурхливих емоцій від конкурсу «Зірка плюс зірка», у якому беруть участь викладачі та студенти; вболівальники не шкодують долонь, коли обирають «Міс коледжу» або «Кращу пару»; повертаються у сиву давнину з народними замовляннями «Забави мольфара»; дівчата ворожать на добру долю на Андріївських вечорницях; міх добра і достатку кладе під подушку Святий Миколай, несуть Дивную Новину про народження Спасителя різдвяні колядки; наповнюють урочистим духом Шевченківські дні; огортає ніжністю і любов`ю Свято матері; навертають на путь істинну «Страсті Христові», супроводжує пронизливим болем «Шлях на голгофу»; гріє всіх тепло Христового Воскресіння. У травні коледж приймає вітання з нагоди дня народження; урочисто і сумлінно проводжає вихованців  випускний бал, щоб кожних п`ять років зібрати їх знову.

Під умілим керівництвом Іванни Миколаївни Микитин  створено зразковий народний аматорський ансамбль танцю «Водограй», який нагороджений високим званням за вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність

  

Танцювальний колектив «Водограй» двічі брав участь у творчому звіті художніх колективів Івано-Франківщини на Всеукраїнському фестивалі майстрів мистецтв та народної творчості, який проводився у Національному палаці «Україна», нагороджений Дипломом лауреата ІІ премії у ІV Всеукраїнському конкурсі «Джерело талантів» у Донецьку. «Водограй» - дипломант ІХ Міжнародного гуцульського фестивалю, призери Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Павла Вірського, І та ІІ Міжнародних фестивалів етнографічних регіонів України «Родослав», міжнародного бардівського туристично-краєзнавчого фестивалю, обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед студентів молоді ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації «Ми діти твої, Україно», обласного студентського конкурсу-фестивалю «Бурштинове намисто», лауреат районної премії ім. Н. Поповича, кращий у номінації «Аматорський колектив культури» у рамках проекту «Людина року».

  

  

Зачаровує слухачів співом хор «Барви», якому присвоєно звання «Зразковий художній колектив».

Камерний хор вирізняється активною концертною діяльністю. За час існування колективу проведено багато виступів  на різних концертних майданчиках.

«Барви» є постійним учасником міських та обласних концертів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, благодійних акцій, завжди бажаний гість у навчальних закладах міста, медичних установах, різних організаціях, з якими активно творчо співпрацює. Щороку «Барви» дивують виконанням нових цікавих творів, участю у студентських конкурсах. Із кожним роком творчий потенціал колективу зростає. Репертуар щорічно поповнюється творами, різними за характером та жанрами, що розкривають життя та побут українського народу, світ природи і людини, культуру інших країн та народів, сучасні мотиви.

  

 

 

 

 

 

Важливу роль у розвитку творчої особливості відіграють викладацько-студентський ансамбль скрипалів, студентський хор, вокально-інструментальний ансамбль, фольклорний та драматичний колективи, вокальний ансамбль дівчат та хлопці, дуети, тріо, квартети, солісти-вокалісти, солісти-інструменталісти, успіхи та здобутки яких прославляють наш навчальний заклад. Активно включились у культурно-виховний процес новітні течії: студенти займаються брейк-дансом хіп-хоп культури, бітбоксингом (імітацією звуків і мелодій за допомогою голосового апарату), захоплюються виконанням музики в стилі реп.

  

Центр дозвілля студентської молоді співпрацює із закордонними художніми колективами шляхом проведення зустрічей з обміну творчим досвідом із канадськими танцювальними ансамблями українського народного танцю «Барвінок», «Любисток», «Купало».

У Центрі дозвілля студентської молоді проводяться виховні години різного тематичного спрямування з участю працівників мистецтва, культури, медичних установ та правозахисних органів, демонструються фільми з метою формування у студентської молоді позитивної мотивації здорового способу життя.

Метою діяльності Центру дозвілля студентської молоді є створення найбільш сприятливих умов для задоволення духовних, моральних, інтелектуальних потреб студентів та працівників коледжу, організація їх змістовного дозвілля.

JoomShaper