Студенту

До уваги студентів ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ"! Ознайомтесь з наведеною інформацією для навчання у закладі освіти на 2020/2021 навчальний рік.

Розклади

До уваги студентів ВСП "Надвірнянський фаховий коледжу НТУ"! Просимо ознайомитись з розкладами, графіками та консультаціями на поточний навчальний рік!

ЗНО-2021

Зовнішнє оцінювання проводиться щороку з використанням технологій педагогічного тестування. Завдання сертифікаційних робіт укладаються Українським центром відповідно до програм зовнішнього оцінювання з певних навчальних предметів. Строки організації та проведення зовнішнього оцінювання, перелік навчальних предметів, з яких проводиться зовнішнє оцінювання, та мов національних меншин, якими здійснюється переклад текстів, визначаються наказами Міністерства освіти і науки України.

Дзвінки

Розклад дзвінків на навчальні пари для студентів ВСП "Надвірнянський фаховий коледжу НТУ".

СЕСІЙНИЙ КОНТРОЛЬ

Сесійний контроль, як вид підсумкового контролю, виявляє рівень засвоєння студентами навчальної дисципліни або її окремої завершеної логічної частини з урахуванням результатів поточного контролю. Форми сесійного контролю: залік та екзамен - визначаються робочим навчальним планом фахової підготовки та зазначаються у програмі навчальної дисципліни. Наведені нижче розклади екзаменів та заліків на І семестр 2020/2021 навчального року та підсумки проходження сесійного контролю студентів коледжу.

РОБОЧІ НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ 2018/2019

На основі освітньої програми заклад освіти складає та затверджує робочий навчальний план, за допомогою якого здійснюється організація освітнього процесу. У робочому навчальному плані конкретизується варіативний складник Базового навчального плану, що є складовою частиною Державного стандарту відповідного рівня навчального плану з типової освітньої програми.

Практика

Практична підготовка студентів є обов`язковим компонентом освітньо-професійної програми для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня і має на меті набуття ними професійних навичок та вмінь. Метою практики є оволодіння студентами сучасними методами, формами, засобами майбутньої професійної діяльності, її організації, формування професійних умінь і навичок, виховання потреби систематичного поновлення.

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

Нормативно-правова база.

Професійна кар`єра починається з якісної освіти!

У всі часи студентство вважалося передовою верствою населення із прогресивними поглядами та рішучими вчинками. Прагнення до знань і активна життєва позиція роблять цих молодих людей несхожими на інших членів суспільства.

Серйозне ставлення до навчання. Головне завдання студента – вчитися. У сучасному світі всі повинні розуміти, що освіта – фундамент для майбутньої роботи і тільки від тебе самого залежить, наскільки грамотним фахівцем ти вийдеш. Відвідування пар, робота із літературою, пошук варіантів практичного застосування отриманих знань, участь в наукових конференціях – обов’язкові заходи для кожного студента.

Високий інтелектуальний рівень. Студентство – золота молодь. У них світла голова та допитливий розум. Вони багато читають та дивляться, вбираючи подібно до губки, знання та інформацію. Не дивно, що відмітною ознакою студентства вважається інтелектуальність та ерудованість. В останнє десятиліття студенти також визнані найбільш «технологічно підкованою» частиною населення – адже вони розбираються в комп’ютерах та інших гаджетах набагато краще, ніж старше покоління.

Широкий кругозір. Незважаючи на зайнятість навчанням, студенти завжди знаходять час для подорожей та поїздок. Поступаючи до навчального закладу, хлопці та дівчата зустрічають друзів, знаходять другу половинку, заводять нові знайомства – так і збирається компанія для спільних заходів. Кожні вихідні зайняті відвідуванням культурних місць, зустріччю з цікавими людьми або участю в громадських акціях. Легкі на підйом і не обтяжені родиною та господарськими справами, вони встигають скрізь і всюди, набираючись нових вражень, та дізнаючись багато нових, невідомих раніше речей.

Інтерес до новинок. Старше покоління часто консервативно, зациклилося на формулах: «Ось в мій час було правильно, а зараз повна нісенітниця» та «Навіщо воно мені, все життя без нього жили». Молоді хочеться спробувати життя з усіх боків, тому вона завжди відкрита до експериментів і новацій. Студенти уважно вивчають та намагаються спробувати все нове – як добре, так і в погане (адже не буває зла без добра, а позитиву без негативу). Єдине застереження юним експериментаторам – будьте обережні та не робіть того, про що згодом доведеться пошкодувати.

Повага культури особистості. Студент – це не просто учень в навчальному закладі. Це статус, який зобов’язує бути відповідальним за майбутнє країни і його населення. Студент – це особистість, яка бачить в інших людях таких же особистостей, і уособлює собою культуру поваги до свободи вибору та ціннісних орієнтацій.

Студент – не просто вчорашній школяр. Він – особистість з великої літери, фундамент майбутнього суспільства, який має великий потенціал та прагне розкрити його з усіх боків.

Навіть поза навчанням студент завжди залишається студентом – цікавою та захопливою особистістю, здатною виявити себе в науковому, громадському та культурному житті.

Шановні студенти! ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" вітає вас та бажає успіхів у навчанні і особистому житті! 

Пам’ятайте, що студент – звання, яке треба носити із честю та гордістю, адже від вас залежить майбутнє нашої країни!

JoomShaper