Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за п’ятницю (знаменник) в період з 26.03.2018 по 30.03.2018

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за п’ятницю (знаменник)

для студентів економічного відділення в період з 26.03.2018 по 30.03.2018 (04.04.2018 для групи ІТ-31)

Пара

Група           /           День тижня

Е-21

Ф-21

ІТ-21

ІТ-31

ІТ-41

Понеділок 26.03.2018 (І пара п’ятниці (знаменник))

І

 

 

 

Організація баз даних та знань

Пирин О.В. 227

Комп’ютерні мережі 228

Гринчишин Т.М.

IV

 

 

 

 

Методи та засоби комп’ютерних технологій 227

Гринчишин Т.М.

V

Статистика

Білусяк О.М. 311

Бухгалтерський облік

Савчук І.В. 224

Основи екології

Гордійчук Л.В. 211

 

Адміністрування програмних систем і комплексів

Гринчишин Т.М.

 

Вівторок 27.03.2018 (ІІ пара п’ятниці (знаменник))

IV

Фізична культура

Пинчук Б.І.

 

 

ООП

Грига В.М. 226

Ілько М.В. 222

 

V

Ціноутворення

Дубінська Н.Ю. 213

Статистика

Білусяк О.М. 311

Електротехніка та основи електроніки

Ферштей І.Л.

Угорчук В.В. 135

ООП

Грига В.М. 226

Ілько М.В. 222

 

 

Середа  04.04.2018 (І пара понеділок)

І

 

 

 

Організація баз даних та знань 227

Гринчишин Т.М.

 

 

Четвер 29.03.2018 (ІІІ пара п’ятниці (знаменник))

І

 

 

 

Фізичне виховання

Пинчук Б.І.

 

V

 

Основи філософських знань

Колядко О.О. 325

Математика

Пирин Н.В.

216

 

 

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за п’ятниця  (знаменник)

для студентів дорожньо-експлуатаційного відділення в період з 26.03.2018 по 30.03.2018

Пара

Група           /           День тижня

ТТ-21

ТТ-22

О-41

О-42

ТБ-21

А-31

А-41

 

Понеділок 26.03.2018 (І пара п’ятниці (знаменник))

I

 

 

 

 

 

 

Виробничі під-ва

Голейко О.В109

ІІІ

 

 

Охорона праці в галузі 61

Мірецький І.Л.

 

 

 

 

IV

 

 

 

Охорона праці в галузі 61

Мірецький І.Л.

 

Штучні споруди 104

Киричук М.В

Економіка буд-ва

Гаврилюк А.

302

V

Іноземна мова

Чайковська В.Я.

313

Іноземна мова

Чайковська В.Я.

Андрійович Л.І.

Непеляк У.В.

313   317   318

 

 

Іноземна мова

Чайковська В.Я

313

 

 

 

Вівторок 27.03.2018 (ІІ пара п’ятниці  (знаменник))

І

 

 

 

 

 

Дорожні машини 104

Киричук М.В

 

ІІІ

 

 

Основи бухг. обліку та фінансів 101

Грицак Л.М.

 

 

 

 

V

Основи екології

Гордійчук Л.В.

134

АЕМ

Бойко В.А. 111

 

 

136 Креслення

123Іванчук А.М

Клюфінський Р.

 

 

 

Середа 28.03.2018 (ІІІ пара п’ятниці  (знаменник))

І

 

 

 

Основи под. сис-ми  217

Богославець Т.

 

 

Охорона праці в галузі 61

Мірецький І.

ІV

 

 

Організація МАП 133

Лозинський І.

Основи бухг. обліку та фінан Грицак Л.М101

 

Вишукування та проект 109

Голейко О.В.

 

 

Четвер 29.03.2018 (ІІІ пара п’ятниці  (знаменник))

V

АЕМ

Бойко В.А. 111

Організація ВАП 134

Лавринович Б.І.

 

 

Геологія 102

Кузьмич М.В.

Пенгрин А.Р.

 

 

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за п’ятницю  (знаменник)

для студентів автомеханічного відділення в період з 26.03.2018 по 30.03.2018 

Пара

Група           /           День тижня

АТ-21

АТ-22

АТС-31

Т-41

ТС-41

Понеділок 26.03.2018 (І пара п’ятниці (знаменник))

IV

 

 

Орган. та план. під-ва

Андрейчук Л.М. 101

Основи менеджменту

Юрчило І.Й. 312

Теорія та конструкція автомобілів

Рябцун С.О. 132

V

Іноземна мова

Чайковська В.Я.313

Тимків Т.В. 329

Мельник Л.М. 327

Креслення

Іванчук А.М.

Клюфінський Р.Я.

136   123

 

 

 

 

Вівторок 27.03.2018 (ІІ пара п’ятниці (знаменник))

IV

Організація та планування підприємств

Андрейчук Л.М. 101

Економіка підприємства

Дубінська Н.Ю.

213

 

Теорія та конструкція автомобілів

Рябцун С.О. 132

ОТРА

Грицак Ю.М.

119

V

 

 

ПДР

Кундис А.Ю. 131

 

 

 

Четвер 29.03.2018 (ІІІ пара п’ятниці (знаменник))

IV

 

 

 

ОТРА

Грицак Ю.М.

119

Основи менеджменту

Юрчило І.Й. 312

V

Креслення

Іванчук А.М. 136

Клюфінський Р.Я.123

Іноземна мова

Тимків Т.В. 329

Мельник Л.М. 327

ТЕА

Станкевич В.В. 118

 

 

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за п’ятницю  (знаменник)

для студентів автомеханічного відділення в період з 26.03.2018 по 30.03.2018 

Пара

Група           /           День тижня

 

ЕМ-21

ЕМ-31

 

Понеділок 26.03.2018 (І пара п’ятниці (знаменник))

I

 

 

IV

 

Технічне обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів

Лавринович М.М. 112

V

Культурологія

Плитус О.С. 301

 

 

Вівторок 27.03.2018 (ІІ пара п’ятниці (знаменник))

І

 

 

V

Стандартиззація

Кашуба М.В. 112

Електроустаткування автомобілів і тракторів

Микулин І.В. 121

 

Cереда, 28.03.2018 (І пара п’ятниці (знаменник))

V

Основи електроніки та мікроелектроніки

Ферштей І.Л. 135

 

 

 

Четвер 29.03.2018 (ІІІ пара п’ятниці (знаменник))

ІV

 

Мікропроцесорна техніка

Ферштей І.Л. 135

Угорчук В.В.

 

П’ятниця 30.03.2018 (ІІІ пара п’ятниці (знаменник))

ІV

Двигуни автомобілів і тракторів

Рябцун С.О. 132

 

  

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за п’ятницю  (знаменник)

для студентів юридичного відділення в період з по 26.03.2018 по 30.03.2018 

Пара

Група           /           День тижня

П-21

П-22

П-31

П-32

ІС-21

Д-31

Понеділок 26.03.2018 (І пара п’ятниці  (знаменник))

IV

 

Теорія держави і права

Квасняк М.В. 61

Цивільне і сімейне право

Купчак Н.М. 102

Кримінальне право

Гуцуляк В.І. 103

 

 

V

Конституційне право України

Якубів В.В. 61

 

 

 

Діловодство

Лесюк-Іванчук Я.Я.

325

Інформаційні сис. і мережі

Борко В.Я. 223

Дмитрук І.І. 218

 

Вівторок 27.03.2018 (ІІ пара п’ятниці  (знаменник))

IV

 

 

Кримінальне право

Гуцуляк В.І. 72

Цивільне і сімейне право

Купчак Н.М. 111

 

 

V

Теорія держави і права

Квасняк М.В. 61

Основи філосовських знань 325

Колядко О.О.

 

 

Ділова іноземна

313 мова 318

Андрійович Л.І.

Чайковська В.Я.

Організаційна техніка

Борко В.Я. 223

Дмитрук І.І. 218

 

Четвер 29.03.2018 (ІІІ пара п’ятниці  (знаменник))

IV

Організація судових і правоохороних органів

Срібна Б.Р. 61

 

Кримінальний процес

Гуцуляк В.І. 61

Цивільний процес

Бакота І.І.

71

 

 

V

 

Конституційне право України

Якубів В.В. 61

 

 

Документознавство

Лесюк-Іванчук Я.Я.

326

 

 

П’ятниця 30.03.2018 (ІІІ пара п’ятниці  (знаменник))

IV

 

 

 

 

 

СУБД

Борко В.Я. 223

Дмитрук І.І. 218

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за  п’ятницю  (знаменник)

для студентів навчально-методичного центру загальноосвітньої підготовки в період 26.03.2018 по 30.03.2018

Пара

Група           /           День тижня

АТ-11

АТ-12

ЕМ-11

ТТ-11

ТТ-12

ТБ-11

Понеділок 26.03.2018 (І пара п’ятниці (знаменник))

IV

 

 

 

 

Фізика

Левкун М.П.

 

V

Математика

Зубко Н.І.

324

Фізика

Левкун М.П.

321

Захист Вітчизни

Мельничук Л.Я.

72

Зарубіжна література

Григораш О.М.

Хімія

Пилип’юк В.Я.

322

Захист Вітчизни

Андрейчук П.Д.

71

 

Вівторок 27.03.2018 (ІІ пара п’ятниці (знаменник))

І

 

 

 

 

 

 

IV

 

 

Біологія 322

Пилип’юк В.Я.

 

 

 

V

Зарубіжна література

Григораш О.М.

Захист Вітчизни

Андрейчук П.Д.

72

 

Фізика

Левкун М.П.

321

Захист Вітчизни

Мельничук Л.Я.

72

Всесвітня історія

Самборський Є.П

323

 

Середа 28.03.2018 (ІІІ пара п’ятниці  (знаменник))

IV

 

 

 

 

 

 

V

 

 

 

 

 

 

 

Четвер 29.03.2018 (ІІІ пара п’ятниці  (знаменник))

V

Захист Вітчизни

Андрейчук П.Д.

71

Всесвітня історія

Самборський Є.П

323

Зарубіжна література

Григораш О.М.

Захист Вітчизни

Мельничук Л.Я.

72

 

Українська мова 316

Голинська Р.С.

 

П’ятниця  30.03.2018 (ІІІ пара п’ятниці (знаменник))

IV

 

 

 

 

 

 

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за  п’ятницю  (знаменник)

для студентів навчально-методичного центру загальноосвітньої підготовки в період 26.03.2018 по 30.03.2018

Пара

Група           /           День тижня

П-11

Ф-11

І-11

ІТ-11

ІС-11

Понеділок 26.03.2018 (І пара п’ятниці (знаменник))

ІV

 

 

 

 

 

V

Географія

Венцик Н.М. 328

Всесвітня історія

Божак Я.В. 323

Українська література

Іроденко Т.Б. 314

Фізична культура

Пинчук Б.І.

Українська мова Дем’янчук О.В.

302

 

Вівторок 27.03.2018 (ІІ пара п’ятниці (знаменник))

І

Математика

Зубко Н.І.

302

 

 

 

 

V

 

Українська література

Іроденко Т.Б. 314

Всесвітня історія

Божак Я.В. 323

Іноземна мова

Мельник Л.М. 327

Тимків Т.В. 329

Українська література 302

Демянчук О.В.

 

Середа 28.03.2018 (ІІІ пара п’ятниці  (знаменник))

V

 

 

 

 

 

 

Четвер 29.03.2018 (ІІІ пара п’ятниці  (знаменник))

V

Всесвітня історія

Божак Я.В. 323

Географія

Венцик Н.М. 328

Українська мова

Іроденко Т.Б.

314

 

 

 

П’ятниця  30.03.2018 (ІІІ пара п’ятниці (знаменник))

ІV

 

 

 

Астрономія

Демешин У.С. 215

Астрономія

Кравчук М.П.

321

 

JoomShaper