Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за четвер (знаменник)

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за четвер (знаменник)

для студентів економічного відділення в період з 19.03.2018 по 23.03.2018

Пара

Група           /           День тижня

Е-21

Е-31

ОП-21

Б-31

Ф-31

Понеділок 19.03.2018 (І пара четвер (знаменник))

І

 

 

 

 

 

 

IV

 

Навчальна практика

Тимчук М.М. 225

Гаврилюк А.В. 228

 

Облік і звітність в бюд. установах

Шпинта Г.М. 112

ФДСГ

Андрійович І.В.

212

V

Іноземна мова

Чайковська В.Я. 313

Непеляк У.В. 317

Інфор. і комп. техніка

Дудишин І.В. 230

Пирин О.В. 227

 

 

 

Вівторок 20.03.2018 (ІІ пара четвер (знаменник))

І

 

 

Статистика

Білусяк О.М. 311

 

 

ІІІ

 

 

 

 

 

IV

Бухгалтерський облік

Грицак Л.М.211

 

 

Казначейська справа 217

Галайчук С.П.

 

V

 

Охорона праці в галузі

Мірецький І.Л. 212

Основи філософ. знань

Колядко О.О. 325

Фінансовий облік

Савчук І.В. 224

 

 

Середа 21.03.2018 (ІІІ пара четвер (чисельник)

ІІІ

 

 

 

 

 

ІV

Статистика

Білусяк О.М. 311

 

 

 

Бюджет.сис-ма

Галайчук С. 217

 

Четвер 22.03.2018 (ІІІ пара четвер (знаменник))

ІV

 

 

 

 

 

V

Основи філософських знань 325

Колядко О.О.

 

Фінансовий облік

Савчук І.В.

224

 

Контроль і ревізія 228

Гаєвська О.М.

 

П’ятниця 23.03.2018 (ІV пара четвер (знаменник))

IV

Інф. і комп. техніка

Дудишин І.В. 230

Пирин О.В. 227

 

 

 

 

  

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за четвер (знаменник)

для студентів економічного відділення в період з 19.03.2018 по 23.03.2018

Пара

Група           /           День тижня

ІТ-21

ІТ-31

ІТ-41

 

Понеділок 19.03.2018 (І пара четвер (знаменник))

IV

 

 

WEB технології та WEB дизайн

Ілько М.В. 226

V

Дискретна математика

Демешин У.С.

217

 

WEB технології та WEB дизайн

Ілько М.В. 226

 

Вівторок 20.03.2018 (ІІ пара четвер (знаменник))

IV

 

 

 

V

Вища математика

Пирин Н.В.

211

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Чайковська В.Я.

Ісопенко Н.Й.

313     326

 

 

Середа 21.03.2018 (ІІІ пара четвер (знаменник))

V

 

 

 

 

Череда  22.03.2018 (ІV пара четвер (знаменник))

V

Теорія алгоритмів

Олійник Г.Я. 222

Технологія створення програмних продуктів

Ілько М.В. 226

 

 

П’ятниця  22.03.2018 (ІV пара четвер (знаменник))

ІV

Чисельні методи

Демешин У.С.

211

Системне програмування

Ілько М.В.

226

 

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за четвер (знаменник)

для студентів дорожньо-експлуатаційного відділення в період з 19.03.2018 по 23.03.2018

Пара

Група           /           День тижня

ТТ-21

ТТ-22

О-31

О-32

О-41

О-42

Понеділок 19.03.2018 (І пара четвер (знаменник))

I

 

Автомобілі

Рябцун С.О. 132

 

 

 

 

ІІІ

 

 

 

 

 

Економічні 114 зв’язки та ЗЕД

Багровецька І.В.

IV

 

 

 

ТЕА 112

Нагорний Р.В.

 

Орган. та план. роб. підп-ва 213

Андрейчук Р.В.

V

Безпека 301 життєдіяльності

Мірецький І.Л

КТ та ІТ

Олійник Г.Я. 222

Борко В.Я. 223

 

 

 

Організація МАП

Лозинський І.М.

133

 

Вівторок 20.03.2018 (ІІ пара четвер (знаменник))

ІІІ

 

 

 

 

Орган. та план. роб. підп-ва 213

Андрейчук Р.В.

 

IV

 

 

ТЕА 112

Нагорний Р.В.

 

 

 

V

КТ та ІТ

Олійник Г.Я. 222

Дмитрук І.І. 218

Фізична культура

Попович В.М.

ПДР

Кіселюк В.В.

131

Іноземна мова (за проф. спрям.)

Чайковська В.

Непеляк У.В. 317

 

 

 

Середа 21.03.2018 (ІІІ пара четвер (знаменник))

ІV

 

 

 

 

Орган. МАП 133

Лозинський І.М.

 

 

Четвер 22.03.2018 (ІV пара четвер (знаменник))

V

Автомобілі

Рябцун С.О.

132

Безпека життєдіяльності

Мірецький І.Л. 301

 

ПДР

Кіселюк В.В.

131

 

 

 

П’ятниця 23.03.2018 (ІV пара четвер (знаменник))

ІV

Організація ВАП

Корчук М.П. 134

 

 

 

 

 

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за четвер (знаменник)

для студентів дорожньо-експлуатаційного відділення в період з 19.03.2018 по 23.03.2018

Пара

Група           /           День тижня

ТБ-21

А-31

А-41

 

Понеділок 19.03.2018 (І пара четвер (знаменник))

IV

 

Фізичне виховання

Цурак І.В.

 

V

Технічна механіка

Бойко В.А. 111

 

 

 

Вівторок 20.03.2018 (ІІ пара четвер (знаменник)

I

 

Статика споруд

Голейко О.В.

109

 

V

Геодезія

Кузьмич М.В. 102

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

Чайковська В.Я.

Тимків Т.В.

313   329

Утримання і ремонт автомобільних доріг і аеродромів

Гедзь О.П. 103

 

Середа 21.03.2018 (ІІІ пара четвер (знаменник))

ІІІ

 

 

Утримання і ремонт автомобільних доріг і аеродромів

Гедзь О.П. 103

IV

 

 

Утримання і ремонт мостів

Гедзь О.П. 103

 

Четвер 22.03.2018 (ІІІ пара четвер (знаменник))

V

Основи вищої математики

Мантуляк Л.В.

102

Будівництво автомобільних доріг і аеродромів

Гедзь О.П. 103

 

 

П’ятниця 21.03.2018 (ІV пара четвер (знаменник))

IV

Статика споруд

Голейко О.В.

109

 

 

  

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за четвер (знаменник)

для студентів автомеханічного відділення в період з 19.03.2018 по 23.03.2018

Пара

Група           /           День тижня

АТ-21

АТ-22

Т-31

АТС-31

Т-41

ТС-41

Понеділок 19.03.2018 (І пара четвер (знаменник))

IV

 

 

 

ТЕА 118 Станкевич В.В.

ОТРА

Грицак Ю.М.

119

Особливості конструкції автомобілів 132

Дем’янчук В.В.

V

Соціологія

Свягла В.Ф. 324

Будова 123 автомобілів

Іванчук Р.М.

Іванішак І.М.

Електрообладнання автомобілів

Микулин І.В. 121

 

Особливості конструкції автомобілів 132

Дем’янчук В.В.

ОТРА

Грицак Ю.М.

119

 

Вівторок 20.03.2018 (ІІ пара четвер (знаменник))

ІІІ

 

 

 

 

 

 

IV

Будова автомобілів

Іванчук Р.М.123

Іванішак І.М.

Креслення 136

Іванчук А.М. 134

Клюфінський Р.

ТЕА 118 Станкевич В.В.

 

 

 

V

Технічна механіка

Бойко В.А.

Історія

України

Паньків Л.І.

328

 

Електрообладнання автомобілів

Микулин І.В. 121

 

 

 

Середа 21.03.2018 (ІІІ пара четвер (знаменник))

IV

 

 

ПДР

Кіселюк В.В. 131

 

Фізичне виховання

Микитин А.І.

Попович В.М.

Соціологія

Сввягла В.Ф.

324

 

Четвер 22.03.2018 (ІV пара четвер (знаменник))

V

Інженерна графіка

Клюфінський Р.Я.

Штогрин Д.Р. 135

Соціологія

Свягла В.Ф.

324

Обчислювальна техніка

Борко В.Я.

223

 

 

 

 

П’ятниця 21.03.2018 (ІV пара четвер (знаменник))

IV

 

 

 

Фізичне виховання

Цурак І.В.

Микитин А.І.

 

 

  

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за четвер (знаменник)

для студентів автомеханічного відділення в період  з 19.03.2018 по 23.03.2018 

Пара

Група           /           День тижня

 

ЕМ-31

 

Понеділок 19.03.2018 (І, ІІІ пара четвер (знаменник))

ІV

Електроустаткування автомобілів і тракторів

Микулин І.В.

121

V

Правила і безпека дорожнього руху

Кіселюк В.В.

131

 

Вівторок 20.03.2018 (ІІ пара четвер (знаменник))

V

Соціологія

Свягла В.Ф.

324

  

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за четвер (знаменник)

для студентів юридичного відділення в період з по 19.03.2018 по 23.03.2018 

Пара

Група           /           День тижня

П-21

П-22

П-31

П-32

П-41

П-42

Понеділок 19.03.2018 (І пара четвер (знаменник))

І

 

 

 

 

 

Організ. юрид. служби на 61 автотран. під-ві

Клюфінський В.

IV

 

 

Цивільне і сімейне право

Купчак Н.М. 102

Кримінальний процес

Гуцуляк В.І. 71

Міжнародне публічне право

Якубів В.В.

61

 

V

Орган. судових і правоох. органів

Срібна Б.Р. 103

ІДПЗК

Якубів В.В.

104

 

Цивільне і сімейне право

Купчак Н.М. 102

Митне право

Квасняк М.В.

61

 

 

Вівторок 20.03.2018 (ІІ пара четвер (знаменник))

IV

 

 

Навчальна практика

Квасняк М.В.

72

Фізичне виховання

Дячук В.В.

Адміністративне право 61

Срібна Б.Р.

Міжнародне публічне право

Якубів В.В. 72

 

V

Комп’ютерні тех. в юрид. діял-ті

Клюфінський В. 102

Борко В.Я. 223

КПЗК

Цюрак С.М.

104

 

 

 

 

Четвер 22.03.2018 (ІІІ пара четвер (знаменник))

IV

КПЗК

Цюрак С.М.

104

 

 

 

 

Адміністративне право 61

Срібна Б.Р.

 

П’ятниця 23.03.2018 (ІV пара четвер (знаменник))

IV

 

Комп’ютерні тех. в юрид. діял-ті

Клюфінський В.

Борко В.Я. 223

 

 

 

 

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за четвер (знаменник)

для студентів юридичного відділення в період з 19.03.2018 по 23.03.2018

Пара

Група           /           День тижня

 

ІС-21

Д-31

 

Понеділок 19.03.2018 (І пара четвер (знаменник))

IV

 

 

V

Іноземна мова

Чайковська В.Я. 313

Андрійович Л.І. 318

 

 

Вівторок 20.03.2018 (ІІ пара четвер (знаменник))

І

 

Економіка планування та організація діяльності підприємства

Бойчук Р.А. 71

V

Документознавство

Лесюк-Іванчук Я.Я. 327

 

 

Середа 21.03.2018 (ІІІ пара четвер (знаменник))

ІІІ

 

Соціологія

Свягла В.Ф. 324

IV

 

Спеціальні системи документування

Плитус О.С. 302

 

Четвер 22.03.2018 (ІІІ пара четвер (знаменник))

ІV

 

Спеціальні системи документування

Плитус О.С. 123

V

Діловодство

Лесюк-Іванчук Я.Я. 323

 

 

П’ятниця  23.03.2018 (ІV пара четвер (чисельник))

ІV

Психологія ділового спілкування

Дзюбак Р.Б.

216

 

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за  четвер (знаменник)

для студентів навчально-методичного центру загальноосвітньої підготовки в період 19.03.2018 по 23.03.2018

Пара

Група           /           День тижня

АТ-11

АТ-12

ЕМ-11

ТТ-11

ТТ-12

ТБ-11

Понеділок 19.03.2018 (І пара четвер (знаменник))

IV

 

 

 

 

Астрономія

Левкун М.П.323

Біологія 314

Міскевич У.Д.

V

Біологія 316

Міскевич У.Д.

Хімія 322

Максим’юк Г.М.

Математика 325

Пирин Н.В.

Біологія 323

Штогрин Г.М.

Всесвітня історія 325

Самборський Є.

Астрономія 321

Левкун М.П.

 

Вівторок 20.03.2018 (ІІ пара четвер (знаменник))

І

Фізична кул-ра

Цурак І.В.

 

 

 

 

 

IV

 

 

Захист Вітчизни

Мельничук Л.Я.

72

 

 

 

V

 

Математика

Тороус Н.В.

215

Фізична культура

Микитин А.І.

Попович В.М.

Всесвітня історія 323

Самборський Є.

Захист Вітчизни

Мельничук Л.Я.

72

Математика

Мантуляк Л.В.

215

 

Середа 21.03.2018 (ІІІ пара четвер (знаменник))

IV

 

Астрономія

Левкун М.П. 321

 

 

 

 

V

 

 

Всесвітня історія 323

Самборський Є.

 

 

 

 

Четвер 22.03.2018 (ІV пара четвер (знаменник))

V

Історія

України

Паньків Л.І. 328

 

 

Інформатика

218 Дмитрук І.І.

Гринішак Х.222

Зарубіжна література 315

Григораш О.М.

 

 

П’ятниця  23.03.2018 (ІV пара четвер (знаменник))

IV

Інформатика

Пирин О.В. 227

Дмитрук І.І 218

Фізична культура

Цурак І.В.

Микитин А.І.

 

Астрономія

Левкун М.П. 321

 

Українська література 302

Дем’янчук О.В.

 

Індивідуальний розклад проведення навчальних занять за  четвер (знаменник)

для студентів навчально-методичного центру загальноосвітньої підготовки в період 19.03.2018 по 23.03.2018 

Пара

Група           /           День тижня

П-11

Ф-11

І-11

ІТ-11

ІС-11

Понеділок 19.03.2018 (І пара четвер (знаменник))

ІV

 

Українська література

Іроденко Т.Б. 314

 

 

Історія

України

Паньків Л.І.

328

V

Українська мова

Дем’янчук О.В.302

Захист Вітчизни

Мельничук Л.Я.

72

Математика

Дудишин Л.В.

216

Зарубіжна література

Григораш О.М.

Захист Вітчизни Мельничук Л.Я.

 

Вівторок 20.03.2018 (ІІ пара четвер (знаменник))

І

Українська література

Дем’янчук О.В.302

 

 

 

 

V

Хімія 322

Максим’юк Г.М.

Зарубіжна література 315

Григораш О.М.

Біологія

Міскевич У.Д.

316

Фізика

Демешин У.С.

322

Іноземна мова

Андрійович Л.І.

318

 

Середа 21.03.2018 (ІІІ пара четвер (знаменник))

V

 

 

 

Математика

Тороус Н.В.

215

Українська мова

Дем’янчук О.В.

302

 

Четвер 22.03.2018 (ІІІ пара четвер (знаменник))

V

Астрономія

Демешин У.С.

322

Основи медичних знань 314

Успенська Н.В.

Основи медичних знань 314

Успенська Н.В.

 

 

 

П’ятниця 23.03.2018 (ІV пара четвер (знаменник))

ІV

 

Іноземна мова

Тимків Т.В.

329

Зарубіжна література

Григораш О.М.

315

Історія України

Паньків Л.І.

328

Фізична культура

Дячук В.В. 

JoomShaper