Теорія і практика - вимоги реального часу

 

Сьогодні фахівці у сфері бізнес-економіки повинні вирішувати завдання, що потребують не тільки професійних знань і навичок, а й здатності оперативно реагувати на проблемні ситуації та творчого підходу до справи в цілому.

Вимога часу - максимально зблизити теорію і практику. Тому вміння здійснювати пошук та аналіз підприємницьких ідей, оцінювання їх перспективності, розробки власних бізнес-планів підприємницької діяльності та впровадження їх на практиці – основна мета проведення тренінгу «Створення власного бізнесу».

Протягом тижня навчальної практики керівником – викладачем Мар’яною Тимчук та завідувачкою практики Уляною Свідрак організовано ряд заходів, що направленні на отримання практичного досвіду у сфері бізнесу, а саме:

- 13.12.2021 за допомогою сервісу інтернет-зв’язку Google Meet проведено онлайн зустріч із радницею президента Івано-Франківської торгово - промислової палати, засновницею фешн-фестивалю «КРАЙКА», віце-президентом ГО «Парі -ІФ», виконавчою директоркою «Астра Трейд», співзасновницею маркетингової агенції «BB marketing» Наталею БАРТКІВ, яка розповіла про власний досвід в організації різноманітних заходів та проєктів, що спрямовані на залучення інвестицій для розвитку бізнесу та бізнес середовища регіону, розвиток туризму та популяризації культурної спадщини Івано-Франківщини.

  

- 15.12.2021 студенти спеціальності «Економіка» спільно із керівником практики відвідали відділ державної реєстрації Надвірнянської міської ради. Начальник відділу державної реєстрації Лілія ШАНІНА наголосила на процедурах щодо реєстрації, внесення змін та припинення підприємницької діяльності юридичними та фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності. Ознайомила із можливістю використання державного порталу «ДІЯ». Також студенти мали можливість ознайомитися із документами, на підставі яких державний реєстратор проводить дії в Єдиному Державному Реєстрі.

  

- 17.12.2021 на завершення практики до студентів завітала приватний підприємець Наталія КУПЧАК, яка розповіла про власну історію досягнення успіху у сфері бізнесу. Наголосила про необхідність отримання теоретичних знань та вміння  застосувати їх на практиці. Ознайомила із різноманітними програмами залучення коштів для започаткування власного бізнесу,  а також розповіла про реалії діяльності сучасного підприємця за умов карантину.

  

Учасники тренінгу почерпнули для себе багато нової та корисної інформації. Студенти після навчання зможуть більш практично підійти до реалізації власних бізнес-планів із огляду на отримані нові знання та практичні поради професіоналів-практиків.

Сподіваємося, що позитивний практичний досвід допоможе з мотивацією у створенні власних проєктів та наштовхне на нові ідеї та розвиток.

 

JoomShaper