ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» - учасник програми EducationUSA «Академія лідерства з інтернаціоналізації»

 

Заступник директора з навчальної роботи, доктор технічних наук, Скрипник Василь Степанович, пройшов тендерний відбір для участі в програмі «Академія лідерства з інтернаціоналізації» («Internationalization Leadership Academy») EducationUSA, яка покликана об’єднати українських та американських викладачів закладів освіти, а також їх студентів за допомогою віртуальних навчальних технологій.

Таким чином, ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» увійшов у 20-ку кращих українських закладів вищої та фахової передвищої освіти – учасників проєкту.

Термін дії проекту грудень 2021 – грудень 2022.

У співпраці з SUNY COIL Center - центром Державного університету штату Нью Йорк, лідером у сфері Globally Networked Learning (GNL) відбудеться навчання щодо створення модулів віртуального обміну за допомогою інноваційної навчальної моделі COIL (Collaborative Online International Learning), що була розроблена для впровадження стратегій інтернаціоналізації та застосовується викладачами у багатьох країнах світу.

Представники SUNY COIL Center поділяться з учасниками проєкту найновішими напрацюваннями та досвідом щодо створення модулів віртуального обміну, а також допоможуть у пошуку партнерів з американських університетів та коледжів серед викладачів, що входять у професійну мережу SUNY COIL Center. Це одна з провідних міжнародних організацій, орієнтована на нову галузь глобального мережевого навчання (GNL), в якій використовується методологія викладання та навчання, яка забезпечує інноваційні економічно ефективні стратегії інтернаціоналізації.

Першим кроком реалізації програми стане проходження онлайн воркшопу щодо роботи з Collaborative Online International Learning.

Очікуємо на продуктивну співпрацю у рамках цієї програми!

JoomShaper