Тренінг–зустріч з економічної грамотності профорієнтаційного напряму «Твоє життя – твій вибір»

 

Підвищення загального рівня економічної грамотності в сучасному економічно-цифровому та інформаційному просторі задля освітнього розвитку, соціалізації особистості, спрощення взаємодії студентства з державою за допомогою сучасних технологій – один з пріоритетних напрямків реалізації освітнього процесу в коледжі.

08.12.2021 року рамках проекту «Твоє життя – твій вибір» відбулася онлайн зустрічі студентів коледжу з фахівцями Центру розвитку підприємництва «Бізнес–інкубатор» структурного підрозділу Інституту економіки та менеджменту Івано–Франківського національного технічного університету нафти і газу, де обговорювались актуальні питання розвитку підприємництва Івано-Франківської області та подальшого навчання студентів випускної групи спеціальності 051 Економіка освітньо-професійної програми Бізнес-економіка. Студенти дізналися про переваги вступу до Івано-Франківського національного технічного університету Нафти і газу, обговорили подальший кар’єрний шлях та перспективи самореалізації в жорстких конкурентних умовах.

Зустріч пройшла у форматі інтерактивного профорієнтаційного заняття-тренінгу , під час якого учасники обирали цінності, шукали свої сильні сторони, орієнтувалися в технологіях цифровізації економіки, вчилися професійній самопрезентації. Завершилась зустріч питаннями і відповідями. Надана інформація викликала жвавий інтерес у студентської молоді. До того ж знання, навички та вміння, отримані під час подібних зустрічей, – це передумови успішної професійної реалізації.

Модератором даного заходу виступила Уляна Бережницька, завідувачка кафедри прикладної економіки і менеджменту , запрошені студенти групи І -31.

Технічну підтримку надав Центр новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System» ВСП «Надвірянський фаховий коледж НТУ».

Світлана Галайчук, викладачка обліково-фінансових дисциплін, проаналізувала і визначила необхідність вмілого використання отриманої інформації з економічної грамотності для вирішення проблем, здобуття знань, а також ефективного та безпечного використання сучасних цифрових технологій навчання у навчанні, роботі, професійному та особистісному розвитку.


JoomShaper