ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» став учасником проєкту «Будуємо майбутнє разом»!

 

У ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» вже понад 10 років здійснюється підготовка здобувачів освіти у сфері будівництва, зокрема за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» та освітньою програмою «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг  і аеродромів».

Освітня програма містить перелік програмних результатів та фахових компетенцій, які дають змогу здобувачам освіти бути конкурентоздатними на ринку в галузі дорожнього будівництва. Участь у проєкті «Будуємо майбутнє разом» відкриє нові перспективи підвищення якості надання освітніх послуг, зокрема уможливить використання сучасних ліцензійних програмних комплексів у освітньому процесі, що буде запорукою ефективної трудової діяльності.

Стати учасником проєкту «Будуємо майбутнє разом» стало реальним завдяки ініціативі та фінансовій підтримці ТзОВ «Автомагістраль-ІФ». Особисте сприяння директора Романа Федорняка у забезпеченні освітнього процесу сучасними програмними засобами є важливою інвестицією в майбутнє студентів та розвитку транспортно-дорожнього комплексу України.

  

JoomShaper