Поєднання теоретичного навчання з досвідом практичної діяльності

 

Вимоги до підготовки фахівців у сфері фінансів, банківської справи та страхування  призводять до необхідності впровадження сучасних методів та технологій навчання, які дозволяють організувати освітній процес у відповідності до потреб суспільства та готувати висококваліфікованих фахівців у сфері фінансів. Серед інноваційних методів викладання фахових дисциплін особливо важливим є залучення до проведення аудиторних занять професіоналів-практиків та представників роботодавців.

Саме теорія, поєднана з досвідом практичної діяльності дає найкращі результати і є метою навчальної практики зі страхування для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».


Так протягом тижня навчальної практики зі страхування керівники -  викладачі Оксана Гаєвська та Любов  Грицак  та завідувачка практикою Уляна Свідрак організували  зустріч студентів з стейкхолдерами освітньо-професійної програми  «Фінанси, банківська справа та страхування».

Зустрічі відбувались відповідно до тематики Робочої програми з навчальної практики і включали такі теми:

- 07.12.2021р. директор Івано-Франківської філії страхової компанії з американським корінням «МетЛайф» Мар’ян Наконечний та страховий агент Олександр Стефурак, які провели зі студентами навчальний тренінг зі страхування життя і здоров’я, на якому студенти мали можливість розрахувати розмір страхових виплат та ознайомитись з страховими випадками, які є найпопулярнішими серед населення.

  

- 09.12.2021 страховий агент страхової компанії ТАС Ольга Козак ознайомила студентів з основними аспектами страхування майна та автотранспорту. Під час заняття студенти навчились заповнювати страхові поліси та розраховувати страхові виплати залежно від розміру франшизи  та інших спеціальних умов.

  

- 10.12.2021 відбулася зустріч з начальницею Надвірнянського відділення УВД ФССУ в Івано-Франківській області Тетяною Николайчук, яка ознайомила студентів з особливостями діяльності Фонду соціального страхування, провела роз’яснювальну роботу з питань призначення та нарахування допомоги з тимчасової непрацездатності, допомоги  при вагітності і пологах за Е-лікарняними та порядком виплати допомоги на поховання, тощо. Також пані Тетяна наголосила на важливості офіційного працевлаштування та заробітної плати та наслідки, які випливають з їх тінізації.

  


Студенти почерпнули для себе багато важливої та корисної інформації, яку зможуть використати у подальшій професійній діяльності. Коледж і надалі проводитиме такі активні діалоги з професіоналами-практиками, адже студенти в цьому процесі виступають активними учасниками, отримуючи нові знання та розвиваючи свої професійні компетентності, а викладачі підвищують свою обізнаність з актуальних питань сучасної практики.

 

JoomShaper