Обмін досвідом - це завжди взаємозбагачення, шлях до удосконалення та запорука успішного розвитку

 

З 9 по 11 листопада в дистанційній формі в навчальному закладі проведено ряд розширених засідань циклових комісій технічних дисциплін, у роботі яких, окрім членів комісій, взяли участь представники адміністрації.

Зокрема, завідувач навчально-методичного кабінету Марія Мамчук проаналізувала стан електронних комплексів методичного забезпечення, звернула увагу на наповнення системи Moodle. На засіданнях обговорені актуальні питання за індивідуальними планами, використання викладачами та студентами силабусів. Особлива увага була приділена рейтинговій оцінці роботи викладача.


   


На підсумковому засіданні заступники директора Василь Скрипник та Світлана Дребот поділилися досвідом роботи, здобутим на курсах підвищення кваліфікації в Навчально-методичному центрі фахової передвищої освіти, розказали історії успіху циклових комісій технічних дисциплін інших навчальних закладі, окреслили стратегію та пріоритетні напрямки діяльності на автомеханічному відділенні. Не залишилось осторонь питання щодо підвищення ефективності роботи кожного викладача комісій. 


  

  

JoomShaper