Відкрите лабораторне заняття в академічній групі 3 курсу спеціальності 274 «Автомобільний транспорт»

 

17 вересня в академічній групі 3 курсу спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» викладач Кашуба М.В. провів відкрите лабораторне заняття. Студенти методом роботи в малих групах виконували лабораторні роботи на теми «Діагностування акумуляторної батареї», «Визначення технічних характеристик генераторної установки», «Діагностування вузлів генератора», «Перевірка та регулювання контактно-транзисторного регулятора напруги», «Діагностування приладів контактної системи запалювання».

Метою проведення заняття було відповідно набуття навичок перевірки технічного стану акумуляторної батареї, визначення принципу перевірки генераторів і набуття навичок роботи з контрольно-вимірювальними стендами, ознайомлення з прийомами перевірки обмоток електричних машин та інших приладів автомобільного обладнання, набуття навиків перевірки деталей та регулювання вузлів контактно-транзисторних регуляторів напруги, набуття навиків перевірки технічного стану котушки запалювання, проводів та свічок.

Студенти активно виконували завдання, демонстрували свої знання та набуті практичні навички під час вимірювань параметрів приладів, вузлів і деталей системи електропостачання, а також робили висновки про працездатність.

On-line гостями заходу були студенти та викладачі Національного транспортного університету. Загалом, заняття було змістовним, цікавим, корисним та необхідним для вдосконалення професійних умінь та навичок майбутніх фахівців.


  

  

    

JoomShaper