Список студентів нового набору рекомендованих для поселення на 2021/2022 н. р. в гуртожитоки коледжу та інформація про батьківські збори щодо поселення студентів нового набору

 

Список студентів нового набору рекомендованих для поселення на 2021/2022 н. р. в гуртожиток №1

№ з/п

ПІП

Група

1.

Грималюк Василь Петрович

АТ

2.

Вовчук Іван Романович

АТ

3.

Каверін Дмитро Миколайович

ЕМ

4.

Шикор Петро Миколайович

ЕМ

5.

Паламар Василь Михайлович

ЕМ

6.

Бойко Мар’яна Михайлівна

ІС

7.

Ференцюк Віта Михайлівна

ІС

8.

Німчук Діана Сергіївна

ОП

9.

Кузюк Юлія Василівна

П

10.

Магас Вікторія Володимирівна

П

11.

Кузенко Аліна Тарасівна

ТБ

12.

Боклажук Мирослава Дмитрівна

ТТ

13.

Ярова Марина Романівна

ТТ

14.

Качур Іванна Ігорівна

Ф

15.

Колімбровська Соломія Любомирівна

Ф

16.

Бориняк Аліна Любомирівна

Ф

17.

Маткурбанова Надія Романівна

Ф

УВАГА!!!

Батьківські збори щодо поселення студентів нового набору відбудуться 27.08.2021 р. в актовому залі гуртожитку №2 о 10 00 год.

 


Список студентів нового набору рекомендованих для поселення на 2021/2022 н. р. в гуртожиток №2

№ з/п

ПІП

Група

1.

Квич Борис Михайлович

АТ

2.

Димидюк Назарій Русланович

АТ

3.

Дребот Микола Миколайович

АТ

4.

Макарюк Владислав Миколайович

АТ

5.

Драбик Олег Вікторович

АТ

6.

Білик Денис Степанович

АТ

7.

Сем’янів Богдан Романович

АТ

8.

Бакай Мар’ян Васильович

АТ

9.

Рибенчук Юрій Петрович

АТ

10.

Барон Антон Антонович

АТ

11.

Король Любомир Олександрович

АТ

12.

Конюк Олександр Васильович

АТ

13.

Кравчук Володимир Петрович

АТ

14.

Рубанок Іван Миколайович

АТ

15.

Москальчук Павло Русланович

АТ

16.

Крайник Іван Іванович

АТ

17.

Чиж Іван Васильович

АТ

18.

Юрів Ігор Юрійович

АТ

19.

Ретізник Василь Васильович

АТ

20.

Кокирч Володимир Володимирович

АТ

21.

Старостенко Віктор Володимирович

Е

22.

Сухарчук Михайло Андрійович

ЕМ

23.

Бендейчук Едуард Васильович

ЕМ

24.

Бабійчук Олексій Степанович

ЕМ

25.

Будзак Петро Степанович

ЕМ

26.

Пасічняк Володимир Петрович

ЕМ

27.

Менчук Богдан Ігорьович

ЕМ

28.

Бублик Владислав Андрійович

ЕМ

29.

Токарик Олександр Васильович

ЕМ

30.

Лофердюк Сергій Сергійович

ЕМ

31.

Дребота Андрій Андрійович

ЕМ

32.

Каленюк Віталій Васильович

ЕМ

33.

Влад Іон Васильович

ЕМ

34.

Дубчак Максим Богданович

ІТ

35.

Бойко Богдан Михайлович

ІТ

36.

Малкович Олег Васильович

ІТ

37.

Голіней Роман Михайлович

ІТ

38.

Єрофеєв Владислав Олексійович

П

39.

Калиняк Станіслав Володимирович

ТБ

40.

Мисюк Денис Миколайович

ТБ

41.

Дзебчук Дмитро Дмитрович

ТБ

42.

Добротовський Віктор Вікторович

ТБ

43.

Бузак Василь Юрійович

ТБ

44.

Битчук Тарас Петрович

ТБ

45.

Пип’юк Михайло Васильович

ТТ

46.

Дідик Юрій Любомирович

ТТ

47.

Шемота Валерій Йосипович

ТТ

48.

Іванишин Володимир Володимирович

ТТ

49.

Остап’як Василь Ігорьович

ТТ

50.

Гуцуляк Артем Віталійович

ТТ

51.

Ступчук Іван Юрійович

ТТ

52.

Бербеничук Максим Тарасович

ТТ

  

УВАГА!!!

Батьківські збори щодо поселення студентів нового набору відбудуться 27.08.2021 р. в актовому залі гуртожитку №2 о 10 00 год.

 

 

 

 

JoomShaper