Конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATIONAL WEBSITE 2020»

 


Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за сприяння Міністерства освіти і науки України провела Конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2020».

Конкурс проведено для сприяння впровадженню інформаційних технологій в освітній процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників - викладачів, здобувачів освіти, батьків.

У Конкурсі взяли участь 652 заклади фахової передвищої освіти. Відповідно до Положення про Конкурс 35 закладів набрали найбільшу кількість балів та перейшли до II етапу, про що було повідомлено у лютому 2021 року.


Підбиття підсумків та визначення переможців проводила конкурсна комісія в складі:

  • Олега Шарова – голови конкурсної комісії, генерального директора директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України;
  • Тетяни Іщенко – заступника голови, директора науково-методичного центру ВФПО;
  • Олени Глазунової – декана факультету інформаційних технологій НУБіП України.

ПЕРЕМОЖЦЕМ у номінації «Краща дистанційна платформа знань» серед закладів фахової передвищої освіти всієї України став сайт ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ»!

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання та подяку за наполегливу працю над розвитком та підтримкою ресурсу, наповнення сайту якісним і корисним контентом, забезпечення вільного доступу здобувачам освіти до електронних освітніх ресурсів коледжу!

Висловлюємо слова вдячності організаторам конкурсу за високе визнання плідної роботи працівників коледжу!

Директор коледжу Ростислав Нагорний

JoomShaper