5 березня 2025 року бібліотекарі коледжу долучилися до круглого столу, організованого для фахівців інформаційно-бібліотечної сфери. Під час заходу, модератором якого була Наталя Дівінська, методист відділу соціально-педагогічної роботи НМЦ ВФПО МОН, учасники обговорили проєкт Положення про Раду фахівців бібліотечної справи, створення Ради фахівців бібліотечної справи та заслухали доповіді колег з різних бібліотек.
Світлана Самойлова, директор бібліотеки Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, розповіла про використання бібліотечних ресурсів у дистанційному навчанні в умовах війни, Ольга Шкіра, директор бібліотеки Університету Григорія Сковороди – про інформаційний ландшафт у бібліотечному середовищі, а Надія Парнета, завідувач бібліотеки Борщівського агротехнічного коледжу – про досвід роботи бібліотеки агротехнічного коледжу.
На завершення круглого столу було погоджено склад Ради та затверджено пропозиції до Положення.
Дякуємо Науково-методичному центру вищої та фахової передвищої освіти за можливість обміну досвідом та плідну дискусію.





