15 груд.,2024 Похід на Говерлу У рамках заходів присвячених Дню автомобіліста та дорожника студентами та викладачами спеціальності «Транспортні технології» було здійснено сходження на найвищу гірську вершину України – гору Говерлу.++++ Попередня Наступна