З нагоди Міжнародного дня студента циклова комісія фізичного виховання та захисту України спільно із профспілковою організацію студентів коледжу за ініціативи студентської молоді, провела Першість коледжу з міні-футболу серед студентів ІІ-IV курсів.
Метою даного заходу було відзначення "професійного" свята студентів, популяризація футболу серед студентства, а також активного проведення дозвілля в позанавчальний час.
Протягом 18-20 листопада 2024 року 8 збірних команд різних груп змагались між собою за виявлення кращої команди шкіряного м'яча.
В результаті безкомпромісної та запеклої боротьби перемогу виборола команда групи ЕМ-31 з представниками груп ЕМ-41 та І-31, другу сходинку виборола команда групи ІТ-22, бронзовими призерами стала група ТТм-31.
Дякуємо командам груп ІТ-21, ТБ-21, ЕМ-21, АТ-21 за активну участь у турнірі.
Всі призери змагань були нагороджені медалями та смачною піцою.
Не забуваємо, що нашій державі потрібне здорове населення та живемо під гаслом "Модно бути здоровим"!
Всім мирного неба!










