Метою змагань було збільшення рухової активності студентів в позанавчальний час, активного проведення дозвілля, подолання гіподинамії, прищеплення студентам вмінь та навичок працювати в команді, взаємодопомоги та згуртованості.
Протягом двох тижнів 9 команд визначали, хто з них кращий у грі з волейболу. В запеклій та безкомпромісній боротьбі, перемогу здобула збірна команда групи ІТ-11, 2 місце посіла збірна команда групи ТТ-11, третю сходинку призера посіла збірна команда групи АТ-12.
Всі команди були відзначені пам'ятними призами за участь, а призери та переможець кубками та солодкими подарунками.
Циклова комісія фізичного виховання всім командам дякує за участь, бажає міцного здоров'я, спортивного довголіття, звершення всіх задумів та мирного неба!
Пам'ятаймо, що завдяки ЗСУ, маємо можливість спокійно проводити дозвілля та відчувати смак студентського життя.
Готуємось до інших видів програми спартакіади та слідкуємо за анонсами.
Все буде Україна!







