Перехід зі школи до коледжу – це новий виклик! Наших першокурсників групи І-12 (спеціальності «Право» та «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа») засипало величезним обсягом інформації, тому, щоб допомогти студентам опанувати мистецтво запам'ятовування та покращити концентрацію, для них був організований онлайн-тренінг з інструкторкою з ейдетики, мнемотехніки та ліберики Марією Вискорко. Розпочався захід з нейрогімнастики – простих та приємних рухів для забезпечення цілісної роботи мозку. Ці вправи покращують розумову діяльність, активують природні механізми роботи мозку та розвивають взаємодію тіла та інтелекту.
Оскільки наш мозок краще запам'ятовує яскраві, незвичайні та емоційні образи, то в нагоді першокурсникам стала мнемотехніка, яка перетворює абстрактну інформацію на яскраві картинки для легкого запам'ятовування. Студенти групи І-12 продемонстрували високий рівень зацікавленості та активності під час заходу. Завдяки новим знанням та вмінням наші студенти готові до нових навчальних викликів. Особливу подяку хочемо висловити Марії Вискорко за цікавий та пізнавальний тренінг!



