25 вересня 2024 року відбувся онлайн-семінар працівників бібліотек на тему «Формування іміджу бібліотеки за допомогою соціальних мереж» в якому взяли участь і бібліотекарі ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ». Захід організовано Науково - методичним центром вищої та фахової передвищої освіти для впровадження актуальних форм і методів бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів, просування сучасних бібліотечних послуг.
Під час семінару розглядалися такі питання:
- розвиток бібліотерапії та промоція читання для покращення ментального здоров’я української молоді;
- представлення проєкту «Берлін Бібліотечний» (за допомогою якого збирається інформація про наявність книжок українською мовою у столичних книгозбірнях і далі складається інтернет-мапа);
- соціальні мережі як невідʼємна складова для просування бібліотечного іміджу.
У рамках семінару було проведено нагородження переможців конкурсу «Найкращий бібліотечний онлайн-сервіс 2024», а також онлайн-презентація другої частини збірки «Моя незламна Україна», куди увійшли авторські прозові твори студентів і педагогічних працівників.
Щира подяка організатору за можливість долучитися до заходу, а також спікерам – за глибоко змістовні доповіді та презентації.







