Осінь доволі лагідна, а в обійнятих літнім теплом стінах стає доволі тісно і просто необхідне внутрішнє перезавантаження?… Що робити? Відповідь очевидна: потрібно йти в гори! Саме там спрагла душа наповнюється внутрішньою енергією, перезавантажується, оновлюється бажанням не зупинятися на досягнутому, йти вперед і…перемагати страхи, можливо, невпевненість у власних силах, набиратися хоробрості приймати доленосні рішення.
Мандри починаються зі слабкого і невпевненого, але потім чіткого і ясного голосу всередині: "Хочу в похід! Я це зроблю! Чом би й ні!" Але що таке похід? Це не щось позамежне, але і не щоденний досвід. Прогулятися вулицями і зійти навіть на невелику вершину - далеко не одне й те саме. Буде втома, бо це вихід із зони комфорту, але всі мінуси пересилить відчуття внутрішньо зарядженої батарейки. Природа для душі завжди найкращий акумулятор. Така собі втеча, нехай і на незначний проміжок часу, від буденності. А ще… маленька перемога над собою, мотиватор для досягнення більшого! Саме там, біля підніжжя гір, твої думки зовсім про інше, вони сягають неба…
25 вересня студенти груп ІТ-21, ІТ-31, об'єднані командним духом зі своїми наставниками Орестом Пириним та Олесею Дем'янчук, здійснили похід на гору Хом'як. Для кожного це сходження стало особливим: здійсненням мрії, бажанням вдихнути на повні груди гірське повітря, наповнитися силою гір, перезавантажитися, випробувати себе.
Милували око краєвиди гірських хребтів. Словами не передати незабутні враження від побаченого, адже під час подорожі відпочиває душа, тіло набирається бадьорості - і починаєш вірити у власні можливості…
Терапія горами працює! Самі спробували – і вас запрошуємо!





