В цикловій комісії інформатики та програмування в черговий раз відбувся цікавий захід, де студенти мали можливість попрактикуватися у публічних виступах та продемонструвати hard skills і soft skills. Згідно навчального плану освітньої програми «Обслуговування програмних систем і комплексів» на 6 семестрі навчання, для групи ІТ-31, протягом залікового тижня, по результатам курсового проєктування з дисципліни «Об’єктно-орієнтованого програмування» (ООП) був проведений публічний захист робіт в змішаній формі (онлайн та оффлайн).
Студенти мали можливість представити розроблені застосунки з використанням концепції ООП, обґрунтувати свої рішення щодо стилю інтерфейсу та структури бази даних. Протягом цілого тижня з використанням спеціалізованого програмного забезпечення (що включає засоби програмування, обробки зображень, роботи з базами даних) та офісних програм (засоби створення презентацій) студенти ділилися основними перевагами створеного програмного забезпечення, обговорювали недоліки та ділилися шляхами їх усунення. На заході були присутні не тільки викладачі дисципліни ООП (Волинський О.В. та Борко В.Я.), але й відвідали та долучилися до обговорення результатів роботи студентів: зав. Відділення ІСтБ Людмила ГРИГА, завідувач ЦК інформатики та програмування Тарас ГРИНЧИШИН, голова ЦК будівництва автомобільних доріг і аеродромів Мар’яна КУЗЬМИЧ.







