І сказав Бог: Хай буде світло!
І створив Бог небеса,
І все, що на них.
І створив Бог Землю.
І створив Бог людину з пороху земного.
І вдихнув дихання життя,
І стала людина живою істотою,
Наділена вічним життям.
Напередодні Великодня в Центрі дозвілля студентської молоді ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» відбувся традиційний духовний захід «Господь, я тебе люблю», який зачепив душу кожного присутнього в залі, змусивши задуматись над своїми вчинками і подякувати Богу за все, що ми маємо.
У спільній молитві ми звернулися до Бога з проханням про щасливе майбутнє нашої України та вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих Героїв.
Захід завершився вітальним словом директора коледжу – Ростислава Нагорного, який привітав колектив та студентство з Великодніми святами та побажав усім присутнім міцного здоров’я, злагоди, добра і миру у цей благословенний час.





