27 березня 2024 року викладачі циклової комісії іноземних мов Людмила Мельник та Любомир Андрійович провели олімпіаду з англійської мови серед 2 курсів різних спеціальностей. Учасникам були запропоновані завдання з читання, письма та аудіювання (аудіофайл), які передбачали виконання тестування з двох видів мовленнєвої діяльності та написання творчої роботи на одну з запропонованих тем. Метою проведення олімпіади було не тільки виявлення практичних вмінь і навичок, але й підвищення престижу вивчення англійської мови в коледжі серед студентської молоді.






