Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та студенти ВСП "Надвірнянський фаховий коледжу НТУ" започаткували довготривалу акцію збору кришечок з-під ПЕТ пляшок та іншого пластику маркування 2. Зібране сміття буде перероблене та перетвориться на міцні, красиві лавки, які прикрасять територію коледжу.
Долучаємось усім колективом, збираємо та сортуємо заради чистого довкілля.





