Студентський спортивний клуб "Автомобіліст" (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ") висловлює щиру подяку відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (начальник Шовгенюк Василь Іванович) за тісну співпрацю, всебічну підтримку студентського спорту у коледжі та сприяння у придбанні дзеркала у тренажерний зал.


