Ти настільки любиш читати книги, що робиш закладки на улюблених розділах, занотовуєш влучні цитати, маєш купу думок щодо прочитаного, але тобі немає з ким поділитися цим? Приходь до нас! Разом ми спробуємо по-новому подивитися на класичні й сучасні тексти, зрозуміти, що автори намагалися заховати там для нас, і головне - отримати чудові емоції і поживу для розуму!
Віримо, що книги допомагають відкривати й розширювати всесвіт, який кожен/кожна носять у собі.
УСІ, УСІ, УСІ: студенти, викладачі та співробітники – приєднуйтеся!
Обіцяємо камерні посиденьки, дискусії замість монологів чи мовчання!
Приходь і прихопи з собою найважливіші та найдорожчі тексти, ідеї щодо розгляду цікавих творів та гарний настрій!
Додаткові запитання і деталі можна дізнатися у викладачів філологічних дисциплін.
До зустрічі!

