Теплого вересневого дня, напередодні Дня працівників освіти, на подвір'ї ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" було людно, гамірно, затишно і смачно пахло - відзначали свято освітян і ярмаркували на підтримку Збройних сил України.
Ростислав Нагорний, директор коледжу, висловив колегам вдячність за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, побажав натхнення, мудрості і нерпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління - майбутнього нашої Батьківщини.
Працівники закладу нагороджені грамотами і подяками Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області, президією Івано-Франківського обласного комітету працівників освіти і науки України, профспілкової організації працівників коледжу та директора коледжу.
Одночасно з святковими урочистостями відбувся благодійний ярмарок, виручені від якого кошти будуть використані на підтримку ЗСУ та дооблаштування Місця пам'яті та слави. На ярмарку викладачі і студенти мали нагоду поласувати смаколикам ручної роботи і придбати сувеніри, зроблені власноруч.
Учасники художньої самодіяльності вітали та дарували гарний настрій освітянам та всім присутнім своїми піснями.
Ростислав Нагорний, директор коледжу, висловив колегам вдячність за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, побажав натхнення, мудрості і нерпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління - майбутнього нашої Батьківщини.
Працівники закладу нагороджені грамотами і подяками Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області, президією Івано-Франківського обласного комітету працівників освіти і науки України, профспілкової організації працівників коледжу та директора коледжу.
Одночасно з святковими урочистостями відбувся благодійний ярмарок, виручені від якого кошти будуть використані на підтримку ЗСУ та дооблаштування Місця пам'яті та слави. На ярмарку викладачі і студенти мали нагоду поласувати смаколикам ручної роботи і придбати сувеніри, зроблені власноруч.
Учасники художньої самодіяльності вітали та дарували гарний настрій освітянам та всім присутнім своїми піснями.










