12 травня 2026 року у спортивному залі автомехнічного відділення відбулась Першість коледжу з настільного тенісу серед студентів І курсу.
За підсумками проведення турніру визначились переможець та призери:
- Томашик Володимир, група АТ-12
- Максимюк Максим, група ІТ-11
- Оглоб'як Богдан, група ТБ-11.
Велике спасибі студентам Кузьмичу Володимиру, група ЕМ-11, Лесюку Арсенію, група АТ-11, Глущуку Станіславу, група І-11, за активну участь в турнірі.
Бажаємо всім нових звершень та перемог на спортивній ниві!

