Відповідно до наказу від 04 травня 2026 року 157 Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА "Про підсумки проведення ІІ етапу обласного конкурсу "Серцем єдиним, ми - Україна" серед закладів професійної та фахової передвищої освіти" команда "Вільні духом" ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" визнана переможцем серед 12 команд закладів професійної освіти та 7 команд закладів фахової передвищої освіти області.
Висловлюємо щирі вітання команді здобувачів освіти та їхнім керівникам Іванні Микитин, Світлані Павлишин та Оресту Мацьківу з нагоди здобуття I місця у творчому конкурсі.
Досягнення такого результату є підтвердженням високого рівня майстерності, оригінальності художнього мислення та успішної синергії між студентами та їхніми керівниками. Високо цінуємо зусилля педагогічного складу, спрямовані на підтримку креативних ініціатив та професійне становлення молоді.
Зичимо невичерпної енергії для нових звершень, подальшого розвитку творчого потенціалу та успішної реалізації майбутніх проєктів!
















