Колектив ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" висловлює щиру вдячність нашому випускнику 2010 року Віталію Бобелюку за надзвичайно цінний подарунок – сучасну інтерактивну панель.
Ваш жест підтримки — це не лише інвестиція у розвиток освітнього процесу, а й доказ того, що коледж і надалі залишається важливою частиною вашого життя.
Завдяки вам ми зможемо впроваджувати нові форми навчання, робити заняття ще більш цікавими, інтерактивними та ефективними для студентів.
Напередодні зимових свят бажаємо тепла, радості, затишку та світлих подій, нехай у Новому році здійсняться найзаповітніші мрії, а успіх супроводжує кожен ваш крок!
Дякуємо за вашу небайдужість, щедрість та щире серце!
Ви – наша гордість!
