08 грудня 2025 р. студенти групи І-11 ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» провели щирий та натхненний концерт на підтримку воїнів Збройних сил України, котрі оздоровлюються у Відділі реабілітації та відновлювальної медицини КНП "Надвірнянська ЦРЛ" Надвірнянської міської ради.
Захід об’єднав ідеї та таланти студентів, щире бажання висловити слова вдячності та підтримку захисникам. Серед студентів теж є батьки і рідні - учасники бойових дій.
У програмі взяли участь: Покусін К., Кіндратюк В., Федишин А., Сухенко Т., Жолобчук Д., Юзьків М., Криворучко С., Вовчук М., Зеленчук С., Шовгенюк В., Кипещук М.
На імпровізованій сцені звучали колядки, щедрівки, вірші про мужність і незламність українського народу, а також Різдвяні та новорічні вітання героям. Атмосфера була теплою і емоційною — кожен номер супроводжувався щирими оплесками. Воїни отримали хороший настрій, щирі вітання та солодкі подарунки. Концерт став символом єдності, вдячності та віри в перемогу України.
Оксана МИРОНЯК



