У ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» 26.11.2025 року відбулася тематична виховна година, присвячена вшануванню Пам`яті жертв Голодомору 1932 -1933 років. В проведенні заходу взяли участь студенти групи П-41 та П-21 спеціальності 081 «Право» під керівництвом куратора групи Зореслави Гнатюк.
Під час заходу студенти пригадали трагічні події 1932-1933 років, переглянули документальні матеріали та обговорили масштаби штучного голоду, який забрав мільйони життів. Особливу увагу було приділено паралелям між історичними подіями минулого та сьогоднішніми реаліями, адже сучасна війна розв’язана Росією проти України приносить біль, втрати та руйнування.
Заняття стало нагадуванням про важливість історичної пам’яті, стійкості українського народу та необхідність єдності перед обличчям нових викликів. Студенти відзначили, що усвідомлення минулих трагедій допомагає краще розуміти цінність свободи і відповідальність за майбутнє держави, яке їм належить творити!




