З нагоди відзначення Міжнародного дня студента та плану проведення спортивно-масових заходів в нашому закладі проходила першість коледжу з волейболу серед студентів І курсу.
Протягом 18-20 листопада сильнішого "літаючого м'яча" визначали 7 команд академічних груп першого курсу.
У підсумку змагань визначився переможець та призери змагань:
- група ТБ-11 (керівник Любомир Андрійович);
- група АТ-11 (керівник ВалентинаПилип'юк);
- група ЕМ-11 (керівник Іван Ферштей).
Щира подяка академічним групам за активну участь:
- група ІТ-11 (керівник Ніна Пирин);
- група АТ-12 (керівник Любов Калакура);
- група Ф-11 ( керівник Галина Жолобчук);
- група І-11 (керівник Оксана Мироняк).




