14 листопада 2025 р. було проведено батьківські збори у новому форматі, де студенти групи І-11, члени дебатного клубу «Інтелдискус» ВСП «Надвірнянського фахового коледжу НТУ» взяли участь у публічних дебатах, присвячених одній із найактуальніших тем сучасності — впливу соціальних мереж на підлітків та можливості введення вікового обмеження до 15 років. У рамках проєкту «Молодь дебатує» перед батьками відбулася дискусія за класичним форматом: чітко визначена теза, дві протилежні позиції та аргументований обмін думками, спрямований не на перемогу будь-якою ціною, а на розвиток критичного мислення та вміння аргументовано відстоювати власну точку зору. Тема «Чи потрібно обмежити доступ до соціальних мереж дітям до 15 років?» стала на часі актуальною через виклики сьогодення. Суддівська колегія у складі голови журі Галини Савчинець - заступника директора з виховної роботи, Христини Грицюк - методиста Навчально-методичного центру профільної середньої освіти, практичного психолога Ростислава Дзюбака, соціального педагога Олександри Гнатюк визначали кращого спікера гри Марію Завадську. Студентки групи І-11, учасниці дебатного» команди «PRO» Зеленчук Софія, Новачик Діана та команди «CONTRA» Завадська Марія, Шовгенюк Вероніка демонстрували навички аналізу опрацьованих даних, удосконалювали ораторське мистецтво та отримали нагороди.
Батьки завзято обговорювали проблеми підлітків, роль медійної грамотності та негативні і позитивні впливи онлайн мереж. Такий формат батьківських зборів є інтерактивним, актуальним та корисним, адже він перетворив їх з формального зібрання на платформу для співпраці, де батьки та студенти стали партнерами. Надання конструктивного зворотного зв'язку, обговорення актуальних проблем, залучення викладачів до співпраці є запорукою формування вірного громадянина України, свідомого студента, справжньої особистості.
Координатор дебатного
клубу «Інтелдискус»
Оксана МИРОНЯК








