Сьогодні колектив коледжу прощається з Ганною Юріївною Томин — колегою, наставницею, чудовою людиною, яка впродовж 44 років з 1976 до 2020 років викладала у коледжі українську мову та літературу, щедро ділилася зі студентами своєю любов’ю до рідного слова, багато років очолювала циклову комісію філологічних дисциплін.
Ганна Юріївна присвятила себе вихованню молодого покоління, була прикладом професійності, людяності й щирості, вміла підтримати добрим словом, порадою, усмішкою. Її пам’ять залишиться в серцях тих, хто мав честь працювати поруч.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.
Дякуємо Вам, шановна Ганно Юріївно, за багаторічну працю, за мудре слово, за тепло і людяність.
Вічна і світла пам’ять…

