Вчора у ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" відбулася важлива подія — вибори голови студентської ради. За право очолити студентське самоврядування змагалися три активні та ініціативні претенденти Євгеній Шпинта, Наталія Паньків та Данило Мушак, кожен із яких представив власне бачення розвитку студентського життя.
Під час заходу зі словами підтримки до студентів звернувся Василь Скрипник, заступник директора з навчальної роботи, який наголосив на важливості ролі студентського самоврядування у житті закладу освіти, представництво здобувачів в педагогічній раді, раді з якості, стипендіальній комісії та інших дорадчих органах. Галина Савчинець, заступниця директора з виховної роботи, охарактеризувала кандидатів, як представник адміністрації та викладачка, проаналізувала їх участь в заходах, художній самодіяльності та спорті. Також свою підтримку висловив Захарій Яворський, студент 3 курсу, поділившись власним досвідом співпраці та лідерськими якостями одного з претендентів на посаду голови студентської ради коледжу.
За результатами таємного голосування новою головою студентської ради було обрано Наталію Паньків, студентку гр. ТБі-31, заступником Наталії став Євгеній Шпинта, гр.ТБі-41, а секретарем - Софія Івасик, гр.ІСі-31!
До складу ради увійшли найактивніші студенти, які готові реалізовувати нові ідеї, ініціативи та проєкти на благо студентської спільноти коледжу:
- Юлія Ватраль, гр. ІТ-22
- Іван Дердюк, гр. ТБі-21
- Юлія Лавріщук, гр. ІС-21
- Анастасія Попова, гр. П-31
- Софія Псюк, гр. ТТм-21
- Наталія Дем'янчук, гр. Фі-21
- Захарій Яворський, гр. ЕМ-31
- Назар Маркопольський, гр. АТі-31
- Любомир Боклажук, гр. АТі-32
- Марія Завадська, гр. І-11
- Микола Гурмак, гр. Ф-11
- Михайло Колосов, гр. ІТ-11
- Богдана Боднарчук, гр. П-31
- Роман Лісевич, гр. ЕМ-31
Бажаємо новообраному складу ради натхнення, командної єдності та успішного втілення всіх задумів!
Разом ми сила!








