1 вересня ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" гостинно відчинив двері для 250 нових студентів, які розпочинають свій шлях у світі професійних знань та можливостей.
Свято відбулося на площі біля каплички та розпочалося з вітальних слів директора та благословення священника. Символічним і хвилюючим моментом стало посвячення в студенти, передачею студентського квитка від старшокурсників першокурсникам.
Цей день став святом єдності, натхнення і надії, адже саме студенти творять майбутнє нашої країни.
Бажаємо всім студентам успіхів у навчанні, творчих звершень та яскравих студентських років у стінах коледжу!












