08.05.2025 року у спортивному залі ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" відбувся турнір з настільного тенісу серед студентів І курсу. Метою заходу є збільшення рухової активності студентів в позанавчальний час.
У турнірі взяли участь 6 команд: груп АТ-11, АТ-12, ЕМ-11, ТБ-11, ІТ-12, ТТ-11.
У безкомпромісній боротьбі визначились призери та переможець змагань:
1 місце - ВИКСЮК Богдан, група ІТ-12
2 місце - ВІРСТЮК Михайло, група ЕМ-11
3 місце - РЯБЧУНЕНКО Віталій, група ТБ-11
Вітаємо призерів та переможця змагань, дякуємо всім командам, які долучились до заходу!




