За підсумками проведення ІІ етапу обласного конкурсу "Серцем єдиним, ми - Україна" серед закладів фахової передвищої освіти команда коледжу здобула почесне ІІ місце.
В конкурсі брали участь 13 команд закладів фахової передвищої освіти області. Фахове журі оцінювали логотип команди, композицію та творчу роботу.
Щиро вітаємо команду «Нащадки опришків» та їх керівників Іванну Микитин, Ореста Мацьківа та Світлану Павлишин! Бажаємо подальших перемог та творчого натхнення на славу закладу та України!
