У Надвірній стартував новий сезон молодіжного проєкту «Молодь і громада» започаткований Надвірнянською міською радою. Студентів ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» запросили пройти стажування в органах місцевої влади. Тут вони вивчатимуть, як здійснюється управління громадою, зможуть реалізувати власні ідеї і зрозуміти чи обрали саме ту професію, якою хочуть займатися у житті. Для декого такий досвід може стати перспективою подальшої праці у владі.
