Підрозділ сприяння працевлаштуванню

Інформація про діяльність підрозділу, досягнення та основні концепції розвитку

 

Шановні студенти, випускники!

Модель сучасного фахівця – це не тільки фундаментальна фахова підготовка, але і ті якості випускників, які користуються особливим попитом на ринку праці: комунікабельність, адаптованість, творчий потенціал. На цій сторінці ви знайдете відповіді на питання, які виникають в під час пошуку роботи, багато рекомендацій та корисних порад.

Основна мета діяльності підрозділу:

  • створення умов для ефективної реалізації права випускників і студентів на працю;
  • сприяння забезпеченню випускників першим робочим місцем;
  • підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, а також створення сприятливих умов для подальшого розвитку взаємного співробітництва між коледжем, випускниками та студентами.

          Основні завдання підрозділу:

  • проведення постійного аналізу попиту і пропозицій на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює вищий навчальний заклад;
  • налагодження співпраці з державною службою зайнятості населення, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для студентів та випускників;
  • сприяння працевлаштуванню студентів та випускників;
  • допомога студентам у підборі місць роботи відповідно до отриманої кваліфікації;
  • інформування випускників і студентів про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці.

 

         Шановні роботодавці!

Вітаємо на нашому сайті!

Якщо ви маєте вільні вакантні посади для випускників нашого коледжу, будь ласка, звертайтеся за телефонами: тел./ факс (0342)50-18-79,   (03475) 2-03-22 (приймальна директора), 0688683302 (приймальна комісія) або надсилайте інформацію про вакансії на електронну пошту підрозділу сприяння працевлаштуванню  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Вашу інформацію буде доведено до студентів-випускників, а також розміщено на сайті коледжу

 

Загальна інформація

Корисна інформація

JoomShaper