Благодійна акція збору коштів на Надвірнянський будинок дитини «Малютка»

 

Нещодавно в Надвірнянському коледжі НТУ була проведена благодійна акція збору коштів на Надвірнянський будинок дитини «Малютка», ініціатором та організатором якої виступила викладач циклової комісії обліково-фінансових та економічних дисциплін Дубінська Анна Анатоліївна. Студенти не просто збирали гроші, а співали (виключно українські) пісні у супроводі 2-ох гітар, а всі охочі здійснювали благодійні внески.

Основними солістами-гітаристами були: Анатолій Дубінський, Євген Савчук, Михайло Іванцюк - студенти групи ЕМ-11, та Валентин Берчак, студент групи П-11. В ході проведення акції до неї долучались студенти різних курсів та спеціальностей. В результаті було зібрано 2600 грн. Варто відзначити групу Ф-21, яка власними зусиллями зібрала майже половину суми (1100 грн.).

На зібрані кошти (за попередньою узгодженістю з адміністрацією дитячого будинку) закупили електричну плиту, електричний чайник, численну кількість ліків, 3 упаковки памперсів, солодощі та предмети для розваг (повітряні кульки, бульбашки).

Відвідавши будинок дитини «Малютка», участиники благодійної акції побували у всіх групах, включно з паліативною, погрались з дітками. Був і сміх, і сльози. І, як зазначила організатор акції Дубінська А.А.: «Я вкотре переконалася, що працюю зі свідомою, небайдужою, чуйною молоддю. Пишаюсь кожним з вас!!!» 

 

 

JoomShaper