Неповторні миті зустрічей через роки

 

Де усі світанки сходяться рожеві,

Де Чугайстер сипле зорі сургучеві,

Де малює вітер волошками поле –

Там живе у горах Надвірнянський коледж. 

 

Щороку, в другу суботу червня, Надвірнянський коледж Національного транспортного університету гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч, щоб повернутися у ті незабутні роки юності, які залишаються в пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі. Адже саме у технікумі, коледжі проводить свої найкращі роки життя людина. Гордиться наш навчальний заклад своїми випускниками, роки летять, але він не старіє і пам’ятає всіх своїх випускників.

Цьогоріч на зустріч прийшли випускники 1974, 1979, 1984, 1989, 1994, 1999, 2004, 2009, 2014 років, приємно бачити у залі випускників різних поколінь, адже усіх поєднала у велику сім’ю рідна альма-матер.

З привітальним словом виступив Василь Скрипник, заступник директора з навчальної роботи, який запропонував створити Асоціацію випускників Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету з метою  сприяння реалізації навчальних, наукових, соціально-економічних і виробничих проектів розвитку навчального закладу; об'єднання зусиль випускників усіх поколінь та друзів із розвитку Alma  – mater, збереженні та примноженні його традицій і духовних цінностей; захист законних соціальних, економічних, творчих та інших інтересів своїх членів, сприяння науково-технічному розвитку України.

Коледж… Десятки років, доль, звершень, злетів, випробувань. 19 травня навчальний заклад відзначив своє 57-річчя і від 1962 року він уже має більше 20 тисяч випускників. А потім були спогади. Спогадами про перше кохання, дружбу, симпатії, і взагалі, про все незабутнє ділилися Богдан Федоришин, випускник 1999 року, Леся Бистрицька та Роман Рев’юк, випускники 2009 року. 

Доля вносить свої зміни в людське життя і теплим словом, із сумом і сльозами на очах,  традиційно хвилиною мовчання згадували випускники своїх однокурсників і викладачів, вічна їм пам’ять…

На святі були присутні викладачі, керівники груп, які навчили своїх студентів все, що  знали, які допомагали у важку хвилину. Вони були зі своїми вихованцями терплячі, добрі, але в той же час строгі до недоліків і наполегливі в прагненні подолати їх лінь і озброїти твердими принципами та необхідними знаннями. Вони сподіваються, що стануть вчителями і для дітей випускників, тому що в Надвірнянському коледжі навчалося і навчається чимало династій. Надзвичайно зворушливим став виступ Людмили Олексіївни Тріфонової, яка була керівником групи і стала класною мамою для багатьох студентів.

Теперішні студенти, які вміють співати, танцювати, подарували випускникам ювілейних років свої таланти на святковому концерті.

І хочеться сподіватися, що кожен випускник залишить надовго в своїй душі теплий спогад про такий чудовий вечір і віримо що наступна зустріч   через 5 років подарує ще багато нових вражень. І на заваді не стануть ні далека відстань, ні примхи погоди. Головне – бажання зустрітись із незабутньою юністю, бо по-справжньому це можна зробити тільки із своїми одногрупниками.

Щасти вам, дорогі випускники і до нових незабутніх зустрічей!

 

 

JoomShaper