Звернення директора Надвірнянського коледжу НТУ Ростислава Васильовича Нагорного до відвідувачів офіційного сайту

 

Шановні абітурієнти, батьки та всі ті, хто завітав на наш сайт!

Зібратися разом – це початок,

Залишитися разом – це прогрес,

Працювати разом – це успіх,

Творити разом – Педагогічний Олімп

Радий вітати Вас на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу Прикарпаття – Надвірнянського коледжу НТУ.

 Обираючи заклад вищої освіти, ви обираєте майбутню професію і свою долю. Бажаємо вам не помилитись! Буду радий, якщо ви оберете саме наш навчальний заклад!

Історія навчального закладу розпочалася  у 1962 році, коли запрацював Станіславський індустріальний технікум, згодом перейменований на Івано-Франківський автотранспортний технікум. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.11.1999р. №2015 на базі Івано-Франківського автотранспортного технікуму та Івано-Франківської лісотехнічної школи, що ліквідувалися, створено Надвірнянський коледж Міністерства освіти і науки України. Важливим етапом в історії навчального закладу стало приєднання у 2004 році як структурного підрозділу до складу Національного транспортного університету.

У Надвірнянському коледжі НТУ працюють 4 відділення:

  • економічне;
  • юридичне;
  • автомеханічне;
  • дорожньо-експлуатаційне.

Навчально-методичний центр загальноосвітньої підготовки забезпечує підготовку фахівців за 10 спеціальностями (274 «Автомобільний транспорт»141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)», 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 072 «Фінанси, банківська справа  та страхування», 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 122 «Комп’ютерні науки»081 «Право», 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»).

У коледжі працюють довготермінові (тривалістю від трьох до шести місяців) та короткотермінові (тривалістю до двох тижнів) підготовчі курси з математики та української мови, з історії України та української мови.

Коледж є найбільшим навчальним закладом Прикарпаття серед освітніх установ І – ІІ рівня акредитації за кількістю студентів. Високий рівень якості освіти підтверджено результатами акредитаційної експертизи протягом 2014-2017 років. Усі спеціальності акредитовано за І рівнем й підтверджені відповідними сертифікатами.

Коледж має сучасну матеріально-технічну базу, що дозволяє на високому рівні забезпечити освітній процес: 4 навчальних корпуси, 2 гуртожитки, торговий комплекс, бібліотека з читальною залою, фонд якої налічує близько 63 тисяч примірників літератури та електронну бібліотеку, центр творчості і дозвілля студентської молоді, автодром, автономні котельні та водопостачальні станції, медичний пункт.

Навчально-виховний процес забезпечують 148 досвідчених педагогів, серед яких доктор технічних наук, професор, доцент, 10 викладачів мають вчений ступінь кандидата наук, 69 – вищу кваліфікаційну категорію. У коледжі працює 19 викладачів-методистів, 7 педагогів нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

На базі Центру творчості і дозвілля студентської молоді систематично проводяться різноманітні заходи, концертні програми, творчі зустрічі, презентації книг, персональних виставок, відзначення державних та професійних свят.

У коледжі примножуються славні традиції: проведення конкурсу «Таланти твої, коледже!», «День коледжу», «День майбутнього абітурієнта», конкурси малюнків на асфальті, відеолекторії, акції різноманітного спрямування.

Працюють секції з волейболу, баскетболу, легкої атлетики, настільного тенісу, футболу. За час існування навчального закладу ми виховали 5 майстрів спорту, 48 кандидатів у майстри спорту, 56 спортсменів першого розряду.

Від моменту створення Надвірнянський коледж НТУ пройшов нелегкий шлях розвитку, сповнений злетів, успіхів і здобутків. Справа, розпочата в далекому 1962 році, надає навчальному закладу та його численним випускникам наснаги та впевненості в майбутньому.

Шановні абітурієнти та батьки!

Успішне закінчення коледжу гарантує:

  • високий рівень фахівця;
  • сприяння працевлаштуванню;
  • диплом молодшого спеціаліста (надалі молодшого бакалавра) державного зразка;
  • можливість продовжити навчання за спорідненою спеціальністю в вишах України за скороченим терміном навчання.

Переконаний, що саме на нашому офіційному сайті Ви знайдете багато корисної інформації, яка допоможе у пошуку відповідей на питання, які вас цікавлять щодо діяльності нашого навчального закладу.

«Бути чи не бути?» вагався шекспірівський Гамлет. «Бути чи не бути студентом «підготовчих курсів»? запитують і себе, і батьків абітурієнти, які планують вступати до  коледжу та здобувати вищу освіту. Однозначно БУТИ!

Запрошуємо Вас стати важливою частинкою великого  дружного колективу та разом з  нами насолоджуватися  цікавим, насиченим студентським життям.

Саме наш коледж наблизить вас до здійснення мети – оволодіння престижною професією! Сподіваюся, що Ви поповните лави найкращих випускників, якими ми щиро пишаємося!

Зробіть свій крок до дорослого життя!

 

З повагою

директор Надвірнянського коледжу НТУ

Р.В. Нагорний

JoomShaper