Циклова комісія економічних дисциплін

 Економіка – це мистецтво задовольняти 

безмежні потреби за допомогою обмежених ресурсів. 

Лоренс Пітер 

Сьогодні фахівці у сфері бізнес-економіки повинні вирішувати завдання, що потребують не тільки професійних знань і навичок, а й здатності оперативно реагувати на проблемні ситуації та творчого підходу до справи в цілому.

Вимога часу – максимально зблизити теорію і практику. Тому вміння здійснювати пошук та аналіз підприємницьких ідей, оцінювання їх перспективності, розробки власних бізнес-планів підприємницької діяльності та впровадження їх на практиці – основна мета викладання дисциплін економічного циклу.


Головним змістом діяльності викладачів циклової комісії економічних дисциплін є пошук нового, того, що допомагає викладачам і студентам співпрацювати, розуміти один одного та впроваджувати реалізацію змісту сучасної освіти, її основних принципів.

Головна мета роботи викладачів циклової комісії полягає у підвищенні успішності студентів та покращенні якості підготовки фахових молодших бакалаврів у сфері бізнес-економіки, здатних у нових соціально-економічних умовах вирішувати складні питання господарської практики.


Досягнення цієї мети циклова комісія здійснює шляхом:

• навчальної роботи, спрямованої на удосконалення процесу навчання і виховання студентів;

• методичної роботи, яка забезпечує реалізацію навчально-виховної мети, шляхом підвищення кваліфікаційного рівня викладачів;

• нагромадження передового педагогічного досвіду, застосування прогресивних методів навчання і виховання.

 

Про циклову комісію

JoomShaper