РОЗКЛАД екзаменів на IІ семестр 2018-19 н.р.

 

РОЗКЛАД

екзаменів на IІ семестр 2018-2019 н.р.

для студентів груп П-21, П-31, П-32  в період з 18.06.2019 по 30.06.2019

Група

Навчальна дисципліна

Консультація

Екзамен

Викладач

Асистент

Дата

Час

Ауд.

Дата

Час

Ауд.

П-21

Географія ДПА

14.06

1130

224

18.06

830

422

Венцик Н.М.

Комісія

Іноземна мова ДПА

18.06

1130

315

19.06

830

315

Ісопенко Н.І

Мельник Л.М.

Комісія

Біологія ДПА

19.06

1130

328

20.06

830

328

Міскевич У.Д.

Комісія

Математика ДПА

19.06

1130

216

20.06

830

321

Зубко Н.І.

Комісія

Теорія держави і права

21.06

1130

302

22.06

830

302

Квасняк М.В.

Цюрак С.М.

Ділова українська мова (за професійним спрямуванням)

22.06

1130

123

25.06

830

123

Мамчук М.Б.

Іроденко Т.Б.

Історія Української культури

26.06

1130

323

27.06

830

323

Божак Я.В.

Самборський Є.П.

Основи охорони праці

27.06

1130

112

30.06

830

112

Скрипник В.С.

Кашуба М.В.

П-31

Цивільне і сімейне право

15.06

1130

212

27.06

830

212

Купчак Н.М.

Бакота І.І.

Трудове право

20.06

1130

212

30.06

830

212

Калинюк М.М.

Якубів В.В.

П-32

Трудове право

15.06

1130

213

27.06

830

213

Калинюк М.М.

Цюрак С.М.

Цивільне і сімейне право

20.06

1130

213

30.06

830

213

Купчак Н.М.

Срібна Б.Р.

 

РОЗКЛАД

екзаменів на IІ семестр 2018-2019 н.р.

 для студентів групи ІС-21 в період з 18.06.2019 по 30.06.2019

Група

Навчальна дисципліна

Консультація

Екзамен

Викладач

Асистент

Дата

Час

Ауд.

Дата

Час

Ауд.

ІС-21

Іноземна мова ДПА

 18.06

  1130

  316

  19.06

830

316

Андрійович Л.І.

Комісія

Документознавство

21.06

1130

323

22.06

830

323

Антоняк Р.Б.

Плитус О.С.

Обчислювальна техніка і програмування

24.06

1130

230

25.06

830

230

Дудишин І.В.

Борко В.Я.

  

РОЗКЛАД

екзаменів на IІ семестр 2018-2019 н.р. для студентів груп І-21, Ф-21

 в період з 18.06.2019 по 30.06.2019

Група

Навчальна дисципліна

Консультація

Екзамен

Викладач

Асистент

Дата

Час

Ауд.

Дата

Час

Ауд.

І -21

Географія ДПА

14.06

1130

224

18.06

830

422

Венцик Н.М.

Комісія

Іноземна мова ДПА

18.06

1130

314

19.06

830

314

Непеляк У.В. Чайковська В.Я.

Комісія

Біологія ДПА

19.06

1130

328

20.06

830

328

Міскевич У.Д.

Комісія

Історія України ДПА

20.06

1130

323

21.06

830

324

Савчинець Г.Д.

Комісія

Основи філософських знань

21.06

1130

325

24.06

830

325

Колядко О.О.

Свягла В.Ф.

Вища математика

26.06

1130

216

27.06

830

216

Дудишин Л.В.

Зубко Н.І.

Ф-21

Географія ДПА

14.06

1130

224

18.06

830

422

Венцик Н.М.

Комісія

Іноземна мова ДПА

18.06

1130

314

19.06

830

314

Непеляк У.В.

Комісія

Біологія ДПА

19.06

1130

328

20.06

830

328

Міскевич У.Д.

Комісія

Історія України ДПА

20.06

1130

323

21.06

830

324

Савчинець Г.Д.

Комісія

Фінанси

21.06

1130

217

24.06

830

217

Галайчук С.П.

Томчук Н.М.

Основи філософських знань

26.06

1130

325

27.06

830

325

Колядко О.О.

Свягла В.Ф.

Вища математика

27.06

1130

216

30.06

830

216

Дудишин Л.В.

Пирин Н.В.

 

РОЗКЛАД екзаменів на IІ семестр 2018-2019 н.р. для студентів груп ІТ-21, ІТ-31

 в період з 18.06.2019 по 30.06.2019

Група

Навчальна дисципліна

Консультація

Екзамен

Викладач

Асистент

Дата

Час

Ауд.

Дата

Час

Ауд.

ІТ-21

Географія ДПА

14.06

1130

224

18.06

830

422

Венцик Н.М.

Комісія

Іноземна мова ДПА

18.06

1130

314

19.06

830

314

Непеляк У.В. Чайковська В.Я.

Комісія

Іноземна мова ДПА

18.06

1130

315

19.06

830

315

Мельник Л.М.

Комісія

Алгоритмізація та програмування

21.06

1000

227

22.06

830

227

Дудишин І.В.

Пирин О.В.

Теорія алгоритмів

21.06

1130

222

25.06

830

222

Олійник Г.Я.

Ілько М.В.

Вища математика

27.06

1130

215

29.06

830

215

Пирин Н.В.

Дудишин Л.В.

ІТ-31

Об’єктно-орієнтоване програмування

14.06

1130

226

18.06

830

226

Заведюк Т.І.

Ілько М.В.

Інструментальні засоби візуального програмування

20.06

1130

226

21.06

830

226

Волинський О.І.

Ілько М.В.

Програмне забезпечення інформаційних систем

21.06

1130

227

24.06

830

227

Волинський О.І.

Гринчишин Т.М.

Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

26.06

1130

329

326

327

27.06

830

329

326

327

Мельник Л.М.

Івасик Л.В.

Чайковська В.Я.

Андрійович Л.І,

Ісопенко Н.Й.

Непеляк У.В.

Математичні методи дослідження операцій

27.06

1130

215

30.06

830

215

Зубко Н.І.

Прокопечко У.С.

 

РОЗКЛАД екзаменів на IІ семестр 2018-2019 н.р. для студентів груп ЕМ-21, АТ-21, АТ-22

 в період з 18.06.2019 по 30.06.2019

Група

Навчальна дисципліна

Консультація

Екзамен

Викладач

Асистент

Дата

Час

Ауд.

Дата

Час

Ауд.

ЕМ-21

Географія ДПА

14.06

1310

135

18.06

830

426

Венцик Н.М.

Комісія

Іноземна мова ДПА

18.06

1130

316

19.06

830

316

Андрійович Л.І.

Комісія

Математика ДПА

19.06

1130

215

20.06

830

321

Пирин Н.В.

Комісія

Біологія ДПА

19.06

1130

328

20.06

830

328

Пилип’юк В.Я.

Комісія

Основи вищої математики

21.06

1130

216

23.06

830

216

Дудишин Л.В.

Зубко Н.І.

Теоретичні основи електротехніки

25.06

1130

61

26.06

830

61

Ківшан Н.В.

Кіжіштейн М.М.

АТ-21

Географія ДПА

14.06

1310

135

18.06

830

421

Венцик Н.М.

Комісія

Біологія ДПА

19.06

1130

328

20.06

830

328

Міскевич У.Д.

Комісія

Історія України ДПА

20.06

1130

324

21.06

830

324

Паньків Л.І.

Комісія

Вища математика

21.06

1130

216

24.06

830

216

Дудишин Л.В.

Зубко Н.І.

Будова автомобілів

26.06

1130

132

27.06

830

132

Рябцун С.О.

Лавринович М.М.

АТ-22

Географія ДПА

14.06

1310

135

18.06

830

421

Венцик Н.М.

Комісія

Історія України ДПА

20.06

1130

324

21.06

830

324

Паньків Л.І.

Комісія

Біологія ДПА

19.06

1130

328

20.06

830

328

Міскевич У.Д.

Комісія

Іноземна мова ДПА

18.06

1130

315

19.06

830

315

Ісопенко Н.Й.

Комісія

Фізика ДПА

19.06

1130

321

20.06

830

321

Левкун М.П.

Комісія

Будова автомобілів

25.06

1130

132

26.06

830

132

Рябцун С.О.

Іванишак І.М.

Вища математика

27.06

1130

216

29.06

830

216

Мантуляк Л.В.

Зубко Н.І.

 

РОЗКЛАД

екзаменів для студентів груп АТ-31, АТ-32 в період з 18.06.2019 по 30.06.2019

Група

Навчальна дисципліна

Консультація

Екзамен

Викладач

Асистент

Дата

Час

Ауд.

Дата

Час

Ауд.

АТ-31

Правила і безпека дорожнього руху

18.06

  1130

  131

  19.06

830

131

Кіселюк В.В.

Кундис А.Ю.

Електрообладнання автомобілів

21.06

1130

121

22.06

830

121

Микулин І.В.

Ферштей І.Л.

Охорона праці

26.06

1130

112

27.06

830

112

Скрипник В.С.

Кашуба М.В.

Технічна експлуатація автомобілів

27.06

1000

118

30.06

830

118

Станкевич В.В.

Грицак Ю.М.

АТ-32

Правила і безпека дорожнього руху

 14.06

  1130

  131

  18.06

830

131

Кундис А.Ю.

Кіселюк В.В.

Електрообладнання автомобілів

20.06

1130

121

21.06

830

121

Микулин І.В.

Ферштей І.Л.

Охорона праці

25.06

1130

112

26.06

830

112

Скрипник В.С.

Кашуба М.В.

Технічна експлуатація автомобілів

27.06

1130

118

29.06

830

118

Станкевич В.В.

Грицак Ю.М.

 

РОЗКЛАД екзаменів на IІ семестр 2018-2019 н.р.

для студентів груп ТТ-21, ТТ-22, ТБ-21 в період з 17.06.2019 по 30.06.2019

Група

Навчальна дисципліна

Консультація

Екзамен

Викладач

Асистент

Дата

Час

Ауд.

Дата

Час

Ауд.

ТТ-21

Основи охорони праці

  14.06

  1130

  114

  17.06

830

114

Скрипник В.С.

Кашуба М.В.

Географія ДПА

13.06

1500

131

18.06

830

425

Венцик Н.М.

Комісія

Іноземна мова ДПА

18.06

1130

314

19.06

830

314

Непеляк У.В.

Комісія

Біологія ДПА

19.06

1130

328

20.06

830

328

Грішагіна Г.М.

Комісія

Історія України ДПА

20.06

1130

324

21.06

830

324

Паньків Л.І.

Комісія

Вища математика

  21.06

  1130

  216

  24.06

830

216

Прокопечко У.С.

Мантуляк Л.В.

Комп’ютерна техніка та інформаційні технології

26.06

1130

222

27.06

830

222

Олійник Г.Я.

Пирин О.В.

Автомобілі

27.06

1130

132

30.06

830

132

Лавринович М.М

Грицак Ю.М.

ТТ-22

Вища математика

14.06

1300

216

17.06

830

216

Прокопечко У.С.

Пирин Н.В.

Географія ДПА

13.06

1500

131

18.06

830

425

Венцик Н.М.

Комісія

Іноземна мова ДПА

18.06

1130

315

19.06

830

315

Ісопенко Н.Й.

Комісія

Історія України ДПА

20.06

1130

324

21.06

830

324

Паньків Л.І.

Комісія

Комп’ютерна техніка та інформаційні технології

15.06

1130

222

23.06

830

222

Олійник Г.Я.

Борко В.Я.

Автомобілі

25.06

1130

123

26.06

830

123

Лавринович М.М.

Станкевич В.В.

Основи охорони праці

  29.06

  1130

  114

  29.06

830

114

Скрипник В.С.

Буній О.М.

ТБ-21

Географія ДПА

13.06

1500

131

18.06

830

425

Венцик Н.М.

Комісія

Іноземна мова ДПА

18.06

1130

315

19.06

830

315

Ісопенко Н.Й.

Комісія

Біологія ДПА

19.06

1130

328

20.06

830

328

Міскевич У.Д.

Комісія

Історія України ДПА

20.06

1130

323

21.06

830

324

Савчинець Г.Д.

Комісія

Геодезія

21.06

1130

102

24.06

830

102

Кузьмич М.В.

Голейко О.В.

Основи вищої математики

26.06

1130

215

27.06

830

215

ПиринН.В.

Мантуляк Л.В.

JoomShaper